Eukalipto spalvos liemene (2)
Eukalipto spalvos liemene (3)
Eukalipto spalvos liemene (4)
105 € 41 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Eukalipto spalvos“ liemenė

Aš visada „už“ kostiumus. Nenuobodžius, nebaisiai klasikinius. Kartais žiūrint į sudėliotą derinį, dviejų ar trijų drabužių derinio lyg kostiumu ir nepavadinsi, bet va jie tarpusavyje skamba ir viskas. O žiūrėk pamėgink iš tos dermės išimti vieną „natą“ ir kur buvęs kur nebuvęs atsiras surauktas ūsas, nes vaizdas lyg ir ne toks.

Todėl aš nuo vaikystės buvau įpratinta vertinti ir gerbti „kostiumus“. Jeigu ateiname su mama pirkti sijono ir šalia jo akį merkia tokio pat audinio švarkelis, man mama sakydavo, kad nevalia jo ten palikti, nes „kostiumas yra kostiumas“.

Ir ji būdavo šventai teisi.

Nes kaip taisyklė pagailėjus kapeikėlės tam švarkeliui labai greitai jis tapdavo svajonių rūbu, kurio trūks plyš reikia ir kuris pradeda vaidentis sapnuose. O nulėkus jau pirkt pasitvirtindavo amžina taisyklė: nebėra.

 

Todėl, aš nieko prieš neturiu prieš kelnes ar prieš liemenes- kaip atskiros kategorijos rūbus, tačiau jeigu juos įmanoma sujungti krūvon ir gauti vieną bendrą „wow“ kostiumą- taip reikia ir padaryti. O jau iškomplektavus ir pažėrus sau derinių gausą su atskirai kelnėmis ir atskirai liemene- būsite dėkingos sau ir likimui už ramius rytus.

 

Liemenė pasiūta iš kostiuminio audinio, turinčio labai santūrų matinį blizgesį, kuris suteikia drabužiui kasdieninės tvarkos ir kruopą prabangos.

Liemenės šoninėse siūlėse „miega“ patogiausios kišenės, o moterišką siluetą suformuoja diržai. Įsigijusios liemenę, prie jos gaus jai pasiūtą sujuosiamą diržą, kurį ant liemens galite surišti į „mūsišką“ mazgą.

Na, o toms, kurios diržus myli iki mėnulio ir atgal, papildomai siūlome įsigyti iš to paties audinio pagamintą diržą su vilkta sagtimi.

 

Liemenės ilgis: 112 cm

 

 

Sudėtis:

60% poliesteris

36% poliamidas

4% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas