grožio suknelė (rožinė) (1)
grožio suknelė (rožinė) (3)
grožio suknelė (rožinė) (4)
175 € 119 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Grožio“ suknelė

Šios suknelės atgimimas, kai į galvą „atskrido“ mintis pristatyti „Mažų pastelinių“ suknelių kolekciją- buvo neabejotinas.

Nepabijosiu būti neteisinga kitų savo „vaikų“ atžvilgiu, tačiau ši dar 2012 metais dienos šviesą išvydusi suknelė yra mano širdies lyderė.

Tais, 2012 metais ji papuošė mane mūsų butiko atidarymo šventėje, todėl dar ir dėl šios priežasties ji man yra kaip simbolis mūsų ilgos ir elegantiškos istorijos.

Ir kai galvoje pradedu įkyriai suktis mintis, ką gražiausio galima apsivilkti į didesnę iškilmę- prieš akis ir vėl kaip pilypas iš kanapių atsiranda JI.

Be proto moteriška, truputį seksuali, kvapą gniaužiančios pudros spalvos su kuria turbūt neprašausite bet kokio „dress kodo“ šventėje.

„Apdovanota“ apnuoginta nugara.

Labai santūriai pridengtu priekiu.

Elegantiškiausio pieštukinio silueto.

Su nykštukinėmis kišenytėmis, nes be jų ji gautų minus tašką. Ir žinoma su jai priklausančiu diržiuku, kuris puikiai papuoš kuklumu dvelkiantį suknelės priekį: riškite diržą į taisyklingą „kaspiną“ arba į mūsišką mazgą.

Pasiūta iš be galo tampraus , audinio su dar tampresniu pamušalu (jos apatinėje dalyje), kad judėjimas joje būtų ne tik elegantiškas, bet ir drąsiai suderinamas su patogumu.

Na o jos nugarytėje- pūpso didelis ir išraiškingas kaspinas.

Subtilu, truputį žaisminga, visai nenuobodu ir vienareikšmiškai daug „ach“ ir „oh“, Jums nueinant.

Derinkite su aukštakulniais, smailianosiais bateliais, kurie be diskusijų užbaigs kvapą gniaužiantį Jūsų šventės derinį.

O daugiau? Nieko. Nebent vyriškos tvirtos rankos tokiai trapiai elegancijai paryškinti.

 

Sudėtis:

96% poliesteris

4% elastanas

Pamušalas:

95% viskozė

5% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas