cinamoninis paltas (1)
cinamoninis paltas (3)
cinamoninis paltas (4)
345 € 241 €
Kaina
„Cinamoninis“ paltas

Koks ruduo be naujo, stilingo, šilto ir kokybiško palto? Liūdnas.

O va supant ant pakabos gražų paltą- viskas kitaip.

Lyg nejučia pradedi dairytis į orų prognozes, prisileisdama mintį, kad lauki atšalimo vien todėl, kad galėtum namuose nebepalikti palto.

Pirmą kartą „mūsuose“ labai graži skrudintų riešutų „hazelnut“ spalva.

Plona, puikiai išdirbta vilna nesudaro jausmo, kad ant pečių reikia nešti paltą, kaip gyvenimo naštą Būdama visiškai natūrali, šiltumu- nenusileidžia „drūčiausias“ sunkiasvoriams.

„Oversize“ stiliaus paltą dedikuojame stilingiausioms, kurios nebijo sluoksniuoti, pritaria idėjai, kad patrumpinto didelių paltų rankovės yra skirtos dailioms pirštinaitėms pademonstruoti.

Kad ilgis žemiau kelio yra gėris.

Paltas dekoruotas juodai rudomis sagomis, kurios ne tik subtiliai puošia, bet ir atlieka didinimo/mažinimo funkciją.

Kadangi paltukas yra „oversize“, jo plotis puikiai reguliuojasi sagų perkėlimu.

Na o toms, kurioms kokoniški siluetai yra vis dar verti antakių pakilojimo, nes giliai širdyje vis dar labiausiai prijaučiama įliemenuotiems siluetams mes radome išeitį.

Stilinga ir nemaža palto nugarytėje įtaisyta „velkė“ atsegus sagas, kuriomis ji pritvirtinta šonuose, tampa labai puikiu diržu, kuris paltą suliemenuoja tiek, kiek Jums patinka.

Paltukas pasiūtas iš 100 procentų vilnos audinio, tačiau, atsakydami į būsimą klausimą, ar jis tinkamas lietuviškai žiemai- mes nusprendėme į jo priekį ir nugarą įsiūti pašiltinimą. Nors ir nestoras, tačiau puikiai šilumą sulaikantis pašiltinimo sluoksnis yra „užbaigtas“ vardiniu mūsų pamušalu.

Stilinga, funkcionalu ir šilta.

Ir aibės derinių, kurie bus užbaigti būtent JUO.

 

Sudėtis:

100% vilna

Pamušalas:

100% viskozė

Pašiltinimas:

100% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas