Dailus pavasarinis paltukas (3)
Dailus pavasarinis paltukas (1)
Dailus pavasarinis paltukas (4)
215 € 179 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Dailus“ pavasarinis paltukas

Šio paltuko atsiradimo istorija ilgai ir įkvepianti. Pradžioje jam buvo suteiktas bilietas į Kalėdas/18, bet sudėjus taškus ant „i“ priėjome prie vieningos nuomonės, kad Lietuviškai šaltai ir speiguotai žiemai, kad ir kaip žavėtų jo elegancija jis yra per „nešiltas“.

Dėl paltuko konstrukcijos į jį negalima įsiūti pamušalo, todėl pasirinkdami vilną- mes jį „apvainikuojame“ šiluma, tačiau iki žieminio palto- jam trūksta.

Ir tada skaudančia širdimi atėmėme iš jo bilietą į Kalėdų kolekciją ir nuraminom, kad išmuš ir tavo eilė, tik reikia palaukti.

Ir kai tik mintys pakrypo link gražuolio būsimo pavasario, mes prisiminėme neseną istoriją apie atimtą bilietą ir iškilmingai pirmu numeriu ištiesėme pakvietimą dalyvauti PAVASARYJE/19.

Labai švelnios karamelės sumaišytos su „nude“ spalvos. „Apdovanotas“ išskirtinės konstrukcijos apykakle, patogiai užsisegantis metalo spaudėmis ir žinoma turintis „KASPINUOTĄ“ diržą, kuris suteikia be galo daug moteriškumo.

Dėl savo midi ilgio ir tiesaus silueto labai lengvai derinamas tiek su kelnių, tiek su sijonų, tiek su suknelių deriniais.

Elegantiškas ir begalo dailus atrodo su dirželiu ir aukštakulniais, visai kitoks- stryktelėjus į aulinukus ir palikus diržą namie.

Derinimui ir interpretacijoms vietos palikta daug.

 

Palto ilgis: 108cm

 

 

Sudėtis: 100% vilna

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas