savanos liemene (1)
savanos liemene (3)7
savanos liemene (4)
75 € 63 €
Kaina
„Savanos“ liemenė

Kartais iki stilingo derinio užbaigimo džiaugsmo šūkiu tereikia tik derančio nediduko drabužėlio „ su cinkeliu“.

Kaip gimė ši, kažkurių metų vasaroje buvusios smėlio spalvos liemenės „sesytė“?

Ne iš niekur.

Kartais laukdami užsakytos spalvos audinio, taupydami laiką, mes sugalvotą rūbą siuvame iš kito, analogiško, tik spalva besiskiriančio audinio.

Tokiu būdu mes „išsigryniname“ modelį, sudėliojame derinius, išsitestuojame kokybę, o tuomet jau kantriai jaukiame užsakytos spalvos, kad kuo skubiau galėtume pasiūti identišką, tik jau tinkamos spalvos.

Na o kur „pradingsta“ tie, netinkamos spalvos rūbai, kurie atidirbę juodą darbą vietą užleidžia „kitaspalviui“?

Nutūpia į V. spintą.

O tada žongliruodama kasdieniniais deriniais, aš netyčiom „sulipdau“ kelių kolekcijų drabužių derinį, įamžinu jį „selfiu“ priešais ryto veidrodį ir gaunu daug paklausimų :“O kas ten apačioje?“

„O tokia ir žalia buvo?“

„Kodėl aš nemačiau, kad buvo ir kitos spalvos?“.

Nedaugiažodžiauju, pažadu papasakot, kodėl aš kartais turiu, o Jūs neturit vieno ar kito drabužio, bet į galvą, kad „norimas“ susidedu.

Per kurį laiką suprasdama, kad atitinkamą nedemonstruotą kolekcijoje drabužį myliu, naudoju ir turiu prie ko jį derinti, atėjus laikui- aš traukiu į dienos šviesą ir idėją atgaminu. Kartais atsižvelgdama į dėvėjimo savybes pakoreaguoju, pakeičiu proporcijas, ilgius ir sulaukusi tinkamos spalva kolekcijos užtikrintu mostu ištiesiu visapusiškai išbandytam drabužiui bilietą į kolekciją.

Čia buvo ilgoji istorija.

O jeigu „long story short“, tai

Gražus, stilingas, kokybiškas, labai lengvai į drabužių dėliones besijungiantis „daiktelis“, kuris paprastą derinį padaro stipriai apgalvotu ir šarmingu.

Kartais reikia tik tiek.

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas