Sutemų sijonas (1)3
Sutemų sijonas (3)
Sutemų sijonas (4)9
90 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Sutemų“ sijonas

Jeigu sekate mus „nuo seniai“, tai šią istoriją apie išskirtinį šio drabužio audinį jau būsite girdėję.

Kas prisijungė neseniai- galiu papasakot dar sykį.

Šis unikalus, antrą kartą mūsų kolekcijoje sutinkamas audinys yra (nepabijosiu to žodžio ir pagyrimo)- bet.....nuostabus.

Tikrai daug merginų, įsigijusios tuokart naujiena mūsų horizontuose buvusio audinio drabužius, iki šių dienų aikčioja: „Ar gali patikėt, iki dabar-drabužis kaip naujas“.

Atsižveldama į natūralaus pluošto kiekį sudėtyje nepatikėčiau, bet pati savo kailiu išgyvenusi nekintamą drabužio būklę, tik linksiu galvą ir jaučiuosi laiminga žongliruodama tvarios mados kamuoliuku.

Dėl specialios technologijos, audinio paviršius yra padengtas specialia nano danga. Todėl bent kurį drabužį galite tiesiog pakišti po dušu ir iki tol, kol nebus pažeistas nano sluoksnis- visi nešvarumai ir dėmelės nuo paviršaus tiesiog „nubėgs“.

Prabangiai atrodantis, visai nekeliantis bėdų nešiojamas, lengvai prižiūrimas, praktiškai nelamdus pieštuko sijonas- be abejonių pretenduoja tapti Jūsų kolega ofisuose.

Midi ilgio, su patogiausiom šoninėm kišenėm ir be galo daug būdų jį priderinti prie skirtingo stiliaus ir formų viršutinės dalies rūbų.

 

Sudėtis:

60% vilna

38% poliesteris

2% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas