_Širdelės formos zefyras_ kompektas mergytei (1)
_Širdelės formos zefyras_ kompektas mergytei (3)
_Širdelės formos zefyras_ kompektas mergytei (4)
68 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Širdelės formos zefyras“ komplektas mergytei

Esu gana praktiška mama. Ir nors tenka pripažinti, kad kartais suskystu pamačiusi visai nepraktišką, nekokybišką (bili gražų) daiktą ir jį perku, bet reguliariai- laikausi principo, kad vaikams tikrai galima rasti „ir gražu ir praktiška“ viename.

Toks yra šis komplektas, kurį mano Pa sėkmingai nešioja jau antrus metus diena dienom į darželį.

Na tiesą sakant ne visai tokį, Kalėdoms skirtąjį patobulinom Pa teigimu „wow“ detalė-mis:

Subtilia širdute suknytės priekyje nykštukinėmis gipiūro juostelėmis dekoruotos rankovytės

Ir

Į „kiškio ausytes“ susirišanti nugarytė, kuri ne tik papuošia nugarinę suknelės dalį, bet ir atlieka labai praktišką funkciją- leidžia tiek didesnei, tiek mažesnei galvytei lengvai „įsipatoginti“ į suknelę.

Pelenų rožės spalva, besisukanti suknelės apatinė dalis, jaukus, šiltas ir be proto praktiškas bei ilgaamžiškas audinys, kurio švelnumu žavisi ne tik mamos, bet ir vaikai.

Nenoriu daugiažodžiauti, tačiau savo netrumpame „mamystės“ kelyje aš dar nesutikau tokio audinio, kuris „išlaikytų“ jau ne dešimtimis, bet turbūt šimtais kartų skaičiuojančius pasisūpimus džiovyklėse ir po visų „procedūrų“ atrodytų puikiai ir tarnautų tol, kol suknelės ilgis tampa „tunikos“ ilgiu, o rankovių ilgis iš normalių, trijų ketvirčių ilgiu.

Kitas svarbus, mano kaip mamos atradimas- prie suknelės priderintos aptemptos, to paties audinio kelnytės, kurias aš be galo mėgstu naudoti vietoje pėdkelnių.

Suderinta, visiškai atitinka mano deklaruojamą „mes už vienspalvius kostiumus“ idėją, be galo šilta, ilgaamžiška ir patogu.

Na o dabar turbūt visų geriausias „reikalas“.

Atidundančioms šventėms komplektas bus idealus pasipuošti, o paskui- aš Jums prižadu, kad jis bus nepakeičiamas kasdieninėms „išvykoms“ į darželius ar mokyklas.

Eiliškumas toks:

Dienos įpūdžiai- skalbyklė-džiovyklė- dienos įspūdžiai- dauginam iš kelių šimtų kartų ir kartojam tol, kol „atsitinka išaugimas“.

Mūsų atveju- išaugtas komplektas dar tinkamas ir paveldėjimui ateinančioms kartoms.

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas