_Mažas_ šampaninės spalvos megztukas (1)
_Mažas_ šampaninės spalvos megztukas (3)
_Mažas_ šampaninės spalvos megztukas (4)
65 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
“Mažas“ šampaninės spalvos megztukas

Jeigu tektų suorganizuoti konkursą ir išrinkti kategoriją drabužių, kuri yra “mūsuose“ populiariausia, be didelių varžytuvių, galiu drąsiai prognozuoti „konkurso” baigtį.

Kad ir kiek “sustiprintume“ megztukų ir palaidinių pozicijas, kolekcijai įsisiūbavus, mes ir vėl skambiname varpais, kad esame « biedni », paprastų megztukėlių fronte.

Kita vertus, o ko gi čia stebėtis- nepretenzingos formos ir spalvos, lengvos priežiūros megztukėliai net sunku ir sugalvot prie ko netiktų.

Prie džinsų ? Puikiai.

Prie mėgstamo sijonuko ? Drąsiai.

Ant baltų marškinukų ? Neabejotinai.

Prie klasikinių kelnių ar šaltąjam sezonui tinkamų šortų ? Valio.

Na o dėl savo minkšto, lengvai priglundančio audinio, neturėsite jokių keblumų, juos įkurdinti ir po klasikiniais švarkais.

Kai rudenį apniunka oras ir dienos sunkiai beprašvinta, mūsų apranga nebūtinai turi koja kojon nužygiuoti tamsių atspalvių link ir prisiderinti prie aplinkos, kartu “nutempiant” žemyn ir giedrą nuotaiką.

Apsirenkite šviesiai.

Šampaniniai, nude, ivory, sand atspalviai, kaip skanus vitaminas, meta gelbėjimosi ratą, kad nededant didelių pastangų nepaskęstume bala žino iš kur atsiradusiame lietingų dienų liūdesėlyje.

Jeigu nežadate “protestuoti” prieš rudens niūrumus nuo galvos iki kojų “apsiginklavusios” pastele, turėkit bent jaukų, šviesų, lengvai derinamą megztuką.

Gal pavasaris rudenį ir “neatsitiks”, bet jaukumo ir šviesos jausmas tikrai aplankys “turiu, ką apsirengti” ir “žinau, kaip lengvai priderinti” rytais.

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas