teddy bearo šubytė (2)
teddy bearo šubytė (3)
teddy bearo šubytė (4)
285 € 189 €
Kaina
„Teddy Bear‘o“ šubytė

Na o čia turbūt šios kolekcijos pats laukiamiausias „svečias“. Išerzinusi savo deriniais praeitais metais, aš sulaukiau labai daug užklausų, kodėl negalima tokio turėti ir Jums.

Lingavome mudvi savo dideles galvas su gamybos vadove ir kuo labiau lingavome, tuo didesnis azartas ėmė, kad mes galime rasti, kas mums pasius tokį kailinį.

Kailinių siuvimas sudėtingas. Ypač sudėtingas jų sukirpimas. Juose nėra jokių galimybių procesą paspartinti vieną dydį susikerpant suklojus daug audinio sluoksnio. Dar daugiau... eigoje sužinojau, kad kailiniai yra ne kerpami, o pjaunami! Kiekvienas „teddy bear‘as“ pjaunamas atskirtai, o vėliau prasideda kiekvieno vieneto susiuvimas.

Supratau, kad procesas ilgas ir būsiu priversta apsišarvuoti kantrybe. Supratau, kad reikės išmokti daug pamokų, bet dar labiau supratau, kad turint savo spintoje tokį „terakotinį“ „Teddy bear‘ą“ nuo selfių susilaikyti sunku, o erzinti jais, yra beveik tas pats, kas nukelti vaikui nuo aukščiausios lentynos žaislą, o paskui- jį iš jo atimti sakant, kad: „aj, atleisk, tu jo neturėsi“.

Pamokas išmokom, procesą išgyvenom ir su didžiausiu džiaugsmu atiduodame į Jūsų rankas mielą ir stilingą „šūbytę“, kurią norisi glostyti!!!!

Dėvėkite stilingai patrauktomis rankovėmis į viršų, mylimiausias pirštines „sandėliuokite“ gana giliose jos kišenėse, kai bus šalta, kvadrato formos kailinukus sekitės priekyje įsiūtos spaudėmis ir keliaukite per šaltąjį sezoną su kailiniais, kurie neskriaudžia gamtos.

„Ir vilkas sotus ir avis sveika“ šiuo atveju galima perfrazuoti į „Ir moteris pasipuošus ir „žvilgakailis“ gyvūnėlis laimingas striksi.

Visi laimingi ir patenkinti.

 

Sudėtis:

100% poliesteris

Pamušalas:

100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas