Šešėlių kelnės (1)
Šešėlių kelnės (3)
Šešėlių kelnės (4)
115 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Šešėlių“ kelnės

Šįkart į rudenį žygiuosi plačiomis kelnėmis. Kas su manimi?

Vartydami savo rankose mūsų ir Jūsų pamiltą audinį, kurio išskirtines savybes netrukus išklosiu juodu ant balto, mes žinojome, kad galime iš jo siūti trijų dalių kostiumą: pasirinome pieštuko sijonuką, dailiausią švarkelį ir kelnes.

Norėjau ir plačių ir siaurų, tačiau reikėjo rinktis tik vienas.

Su konstruktore sukirtome rankomis, kad siuvame tokias, kaip mylimosios „Anglies“ kelnės, tik klešnes paliekame tiesias, na o jeigu jau V. nepatiks plačios klešnės, tuomet jau jas ims ir nusiaurins.

Didžiąją pasimatymo su naujosiomis kelnėmis dieną, siaurinimo nebeprireikė, užsidėjusi ir porą kartų per savo darbo kabinetą pražygiavusi pirmyn-atgal nusišypsojau- jos man ne patinka, jos man labai patinka.

Tad mėgstančios ir mylinčios mūsų „Anglies“ kelnių modelį- sukluskite, viršutinė kelnių dalis tokia pati, nepretenzingai prisiderinanti pagal liemens apimtį šoninėse siūlėse įsiūto dirželio pagalba, turinti patogias šonines kišenes, dailiai „išformuojanti“ užpalinę dalį.

Na o kelnių apačia jau kitokia-ir itin rekomenduojama miesto stilingiausioms.

Jeigu norite elegantiško įvaizdžio- derinkite su jam priklausančiu šios kolekcijos švarkeliu, na o jeigu norite stipriai stilingo, „džentelmen style“ – papurtykit savo spintas, neabejoju, kad jose yra dar „gyvas“ ir šio audinio prieš du metus išleistas tiesaus kirpimo švarkas.

Audinys tas pats- tiks tobulai.

Kodėl drąsiai šneku, apie prieš kelietą metų buvusį švarką iš šio audinio?

Nes jis nesudėvimas.

Tikrai daug merginų, įsigijusios tuokart naujiena mūsų horizontuose buvusio audinio drabužius, iki šių dienų aikčioja: „Ar gali patikėt, iki dabar-drabužis kaip naujas“.

Atsižveldama į natūralaus pluošto kiekį sudėtyje nepatikėčiau, bet pati savo kailiu išgyvenusi nekintamą drabužio būklę, tik linksiu galvą ir jaučiuosi laiminga žongliruodama tvarios mados kamuoliuku.

Dėl specialios technologijos, audinio paviršius yra padengtas specialia nano danga. Todėl bet kurį drabužį galite tiesiog pakišti po dušu ir iki tol, kol nebus pažeistas nano sluoksnis- visi nešvarumai ir dėmelės nuo paviršaus tiesiog „nubėgs“.

Ši savybė itin aktualu kelnėms, kurios mano suvokimu yra gražiausios- siekiančios žemę, todėl nebijokite jų ilgų, priežiūra jų paprasta maudysnėse duše.

 

Sudėtis:

60% vilna

38% poliesteris

2% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas