lengva suknele (1)
lengva suknele (3)
lengva suknele (4)
105 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Žavinga“ suknelė

Lyg ir logiška, kad dėliojant šaltojo sezono kolekciją, intensyviau sustipriname šiltesnių, storesnių rūbų desantus.

Kitavertus, jau eilę metų, „paleidus“ į gyvenimą Rudenį/žiemą atsitinka rugpjūčio karščio šėlsmas ir iš didelės kolekcijos...nėra ką rengtis.

Atsižveldami į tai, mes nusprendėme, kad reikia bilietais „apdalinti“ ir bent kelis drabužius, kurie būtų idealūs dar neįvykusiai rudens darganai, bet kai tai atsitiks- jos nereiks padėti kantriai laukti pavasario, o užteks tik ranką ištiesti link prie jos priderinto Jums patinkančio „užmestuko“.

Lengvo, kritaus, elastingo ir patogaus audinio, dramblio kaulo spalvos varpelio formos suknytė puikiai tiks toms, kurioms patinka beveik nejuntami rūbai.

Į kompaniją jai- pridėjome dirželį, kad mėgstančios liemenuotis, galėtų iš gana taisyklingos formos varpelio silueto, išgauti dailų ir įliemenuotą „smėlio laikrodį“.

Papūstos rankovės su plačiais rankogaliais, kuriuose žybsi po dvi aukso sagas, daili trikampė iškirptė ir sumaniai paslėptos šoninės kišenės, idealiai tinkančios nuolat neturinčioms, kur pasidėti rankoms.

Subtili suknytė drąsiai Jus lydės per kasdienybę, o prireikus, neabejoju, kad nepaves ir pasirinkus ją didesnei ar mažesnei iškilmei.

 

Sudėtis:

89% poliesteris

11% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas