dideles laimes megztinis (1)
dideles laimes megztinis (3)
dideles laimes megztinis (4)
135 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Didelės laimės“ megztinis

Ilgieji megztiniai...Jie kaip koks spintos prieskonis, suteikiantis daugeliui derinių labai stilingą baigiamąją natą.

Rodos paprasta jau daug kartų derinta „maikutė“ sujungta su dar daugiau katrtų dėvėtais mylimais džinsais ant viršaus švystelėjus ilgąjį „dičkį“, pasidaro itin stilingu deriniu.

Na, o pasistengus susikomplektuoti „aplink“ megztinį to paties atspalvio drabužių, mano akiai, išeina kvapą gniaužiantys, stipriausiai apgalvoti ir žvilgnius traukiantys deriniai, kurie leidžia mums žongliruoti lengvais rytais.

Šis ilgas, be galo gražios dramblio kaulo spalvos megztinis tinka prie daug ko: prie džinsų, prie lengvutės suknelės, prie legendinių kelnių.

Kol ruduo dar švelnus ir neūžia devyniais darganos drakonais, toks rūbas puikiai atliks plono paltuko vaidmenį.Vėliau mes ant jo įkurdinsim didžiulį rankų darbo šaliką, šiltesnius aulinukus ir jaukiai įnersime į JĮ- vėstantiems rytams ir nedosniems šiluma vakarams šis milžinas yra tikrai geras „priešnuodis“.

Megztinio nugarytėje svarbi žinia, kurią lai perskaito ir žino visi: laimingi ir šiandien nusprendę būti nelaimingais, puikiai išsimiegoję ir išlipę ne ta koja iš lovos, puikiai nusiteikę ir suirzę- kad mes esame MĖGSTANČIŲ GYVENIMĄ žmonių komanda, kurią mėgsta pats gyvenimas.

Kai jausmas abipusis, kasdienybė tampa paprasta ir įkvepiančia.

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas