Grindinio spalvos kelnės (1)
Grindinio spalvos kelnės (3)
Grindinio spalvos kelnės (4)
90 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Grindinio“ spalvos kelnės

Kai ateina laikas „sulipdyti“ šaltojo sezono kolekciją, skirtą po vasaros į darbą grįžt lengvais rytais, mes didelį dėmesį sutelkiame kelnėms.

Sijonai ir suknelės- moteriška ir gražu, bet kelnės- juk taip praktiška ir tikrai ne iš vienos Jūsų lūpų esu girdėjusi tokią labai teisingą apibūdinančią frazę „nieko negaliu padaryti, esu KELNINĖ“.

Todėl klasikinių, darbui ir ofisui tinkamų kelnių „frontą“ rudeninėse kolekcijose mes tvirtai sustipriname.

Šįkart siūlome jums klasikinio kirpimo, standaus, bet labai tampraus ir patogaus audinio kelnes.

Jeigu yra sekančių mus diena dienon, jau pavasaryje aš gana garsiai pažadėjau, kad turinčios „Ne (oficialų)“ švarką ir „Išsvajotas“ pilkas kelnes- atidundėsiančioje Rudens-Žiemos 20/21 kolekcijoje turės galimybę į pamėgtus derinius įnešti naujų vėjų to paties audinio, tik kitokios formos drabužiais.

O aš pažadus atsimenu ir juos vykdau.

Tuokart stipriai dūsaujančioms, kad netinka pasmukusių kelnių modelis, mes „metam gelbėjimosi ratą“ išlaikydami patikusį audinį, bet kardinaliai pakeitę kelnių konstrukciją.

Nemėgstančioms pasmukusių ir patrumpintų, bet prijaučiančioms „klasikai“ ir nenuobodžiam ofisiniam stiliui- turėtume pataikyti beveik tiesiai į dešimtuką.

Patogios šoninės kišenės, standus diržas ir beveik garantuotas bilietas į lengvą rudens rytą, nes „draugysčių“ deriniuose šios nekaprizingos kelnės turės daug.

 

Sudėtis:

65% viskozė

30% poliesteris

5% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas