nepretenzingos kelnes (1)
nepretenzingos kelnes (3)
nepretenzingos kelnes (4)
95 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Nepretenzingos“ kelnės

Ohoho kiek kartų aš iš Jūsų esu girdėjusi prašymą pasiūti tokio pačio audinio ir modelio, kaip praeitų metų juodas „Anglies“ kelnes.

-Būk gera, tiesiog kitą spalvą....,-žiūrėdavot Jūs didelėm akim.

Bet nesistebiu. Turbūt išvedus mano besisupančių spintoje kelnių „išvedimus pasivaikščioti“, nugalėtojas tektų išrinkti ne ką kitą- o JAS.

Gero, tinkamai krentančio audinio, labai dailiai „išformuojančio“ užpakaliuką, grakščiai paryškinančios liemenį ir dailiai sudėliojančios teisingą proporcinį vaizdą daugeliui figūrų.

Šįkart sudėliojus fotosesijos viziją pliaukštelėjau rankomis, kad prašymą galima įgyvendinti čia ir dabar ir nedelsiant.

Bus „chaki“. O atsižvelgiant į pastarųjų metų mano meilę šiai spalvai, bene labiausiai „apsipatenkinęs“ šiuo įvyksiančiu faktu, buvau ne kas kitas- o aš.

Kostiuminio elastingo audinio kelnės yra be galo smagios ir patogios. Nevaržančios judesių, bet kartu puikiai „sugrojančios“ oficialaus stiliaus deriniuose.

Kelnės nėra aptemptos, tačiau mes išsamiai apmąstėme visų mūsų klienčių norus ir pageidavimus, todėl jų konstrukcijoje įtaisėme šonines juostas, kurias galima rištis taip, kad kelnės „atsidurtų“ toje vietoje, kur jas esate įpratusios jausti. Mėgstate kelnes gana aukštai ant liemens- rišame jas gana aukštai, mėgstate žemiau- rišame jas žemiau bambos.

Stilingai porą kartų paraitome ir žygiuojame pasitikti rudens su pagaliau „išlauktomis“ daugiausiai pagyrų sulaukusių „Anglies“ kelnių sesutėmis.

 

Sudėtis:

19% viskozė

78% poliesteris

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas