smarkiai patogios kelnės (1)
smarkiai patogios kelnės (3)
smarkiai patogios kelnės (4)
80 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Smarkiai patogios“ kelnės

Ilgai. Oj ilgai stovėjau su šiomis laisvalaikio kelnėmis priešais veidrodį.

Rymojau. Oj ilgai rymojau jas „paguldžiusi“ ant menčių ir bandydama suprasti, kas jose ne taip, kaip „TOSE“.

Persiuvinėjome jas daug kartų. Keitėme detales, lekalus, liemenį....kol galop „sujungtą“ į visumą gal jau kokį penktą variantą....aš „tekštelėjau“ smagiai katutėmis:

-Taip, man labai patinka,- pasakiau ir „uždegiau“ žalią šviesą tolimensiems laisvalaikio kelnių „gimimo“ darbams.

Kodėl jos man tokios „reikalingos“? Kas mus intensyviai ir daug metų sekate, turbūt atsiminsite, kad savo vienose pirmųjų kolekcijų esame turėję tokias kelnes, kurias nei šiaip net taip buvome praminę „varlės“ kelnėmis.

„Parauktomis“ šlaunelėmis ir siauromis, blauzdas aptempiančiomis apačiomis, labai patogiu, persilenkiančiu dvigubai liemeniu ir labai plonyčio audinio – jos buvo tiesiog „bomba“ laisvalaikio deriniuose.

Pamenu save „tais laikais“, kai jokios savo kelionės neįsivaizduodavau be „varlės“ kelnių. Beprotiškai patogios, stilingai pasmukusios, nesportiško audinio, jos tikdavo netgi ir atostoginiams vakaro „baliukams“.

Visas tuometines sunešiojau, o va prisiminimą apie jas, nešiojau galvoje ligi šiolei.

Todėl šįkart į rankas papuolus plonam, mielam ir jau išbandytam ilgaamžiškam audiniui- nusprendžiau traukti jas iš atminties į dienos šviesą ir pasiūlyti Jums kažką tokio panašiai patogaus, stilingo ir nepamainomo laisvalaikiui.

Detales pakeitėm, patogumą išlaikėm.

Belieka išmėginti ir Jums.

Specialiai tikrai nekurta laukiančioms stebuklo, tačiau parinkta liemens konstrukcija tokiame gyvenimo periode yra viena patogiausių.

Jeigu kam aktualu- išgirskite.

 

Sudėtis:

95% viskozė

5% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas