Subtilusis paltas (1)7
Subtilusis paltas (3)6
Subtilusis paltas (4)3
315 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Subtilusis“ paltas

Žinot į ką jis man labai panašus? Į paltukus, kuriuos nešioja anglų karališkos šeimos damos.

Pasilypėjusios ant dailių batelių, priderinusios, prie riešą atidengiančių pirštinaičių ir juos „įkurdinusios“ ant be galo elegantiškų suknyčių.

Jausmas, kai žiūri į jas ir mintyse susiformuoja vienas gražus „ach“...“Koks elegantiškumas su aristokratiškumo prieskoniu“.

Jokių baisiai mandrų detalių, bet tas asketiškumas ir subtilumas ir turbūt sukuria tą jausmą, kad jis yra „nei pridėsi, nei atimsi“.

Angliškos skrybėlaitės ant galvos dėt nesiūlysim, tačiau jo „nedaugiažodžiaujančiam “ siluetui mes sugalvojome mielą detalę.

Dvifunkcinis diržas.

Vienu atveju juo galima sujuosti liemenį ir „išgauti“ mažyčio įliemenuoto paltuko siluetą.

Kitu atveju- siūlome paltuko nejuosti, jį palikti neliemenuotą, o diržą panaudoti jį įveriant į apykaklėje paliktas kilpeles ir surišti KALĖDINĮ KASPINĄ.

Aš taip to kaspino norėjau, kuris iš palto padaro be proto kvepiantį Kalėdomis paltą ir galvą dešimt kartų apsukau galvodama, kaip galima būtų jį per Kalėdinį laikotarpį turėt kvepiantį Kalėdomis, o joms pasibaigus- vėl džiaugtis labai neperkrautu detalėmis ir „dvelkiančiu“ aristokratiškumu lauko rūbu.

Man atrodo mums pavyko.

Paltas pasiūtas iš mums (turbūt ir Jums) gerai pažįstamo šilto ir puikiai besidėvinčio, ilgaamžiško vilnos audinio. Ir yra pasiruošęs Jums tarnauti tiek vėlyvą rudenį, tiek apskritą žiemą, tiek ankstyvą pavasarį.

Paltukas savo detalėmis „nedaugiažodžiauja“, užsegamas slaptomis „greitasegėmis“ spaudėmis, turi paslėptas patogias kišenes, jam priklausantį aprašytą „dvifunkcinį“ diržą...ir po tris subtilius auksinių sagyčių „sužybsėjimus“ ant rankogalių.

Viskas.

Kartais „daugiau yra mažiau“.

Ir mūsų manymu- tokia teorija šiam „aristokratui“ TINKA.

 

Sudėtis: 100% vilna

Pamušalas: 100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas