Ikvepti gyvenimo vasaros paltas (1)
Ikvepti gyvenimo vasaros paltas (3)
Ikvepti gyvenimo vasaros paltas (4)
98 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Įkvėpti gyvenimo“ vasaros paltukas

Jis yra vienas geriausių mano spintos draugų. Na net ne visai spintos....iki jos jis „nedakeliauja“, nes garbingai kabo ranka pasiekiamoje namų vietoje šalia chalato.

Apie šį rūbą aš galėčiau parašyti ne pastraipą, o kokį apvalų skyrelį. Net juokas suėmė- kad rankos man prieš akis barškinančios klaviatūrą irgi „aprengtos“ šio „dručkio“ pirmtaku.

Nehiperbolizuosiu, bet praktiškai kasdien grįžus namo aš išsineriu iš dienos rūbų ir šmurkšteliu į Jį. Jis yra tokia savotiška mylimiausio namų rūbo versija, kai namo grįžus chalatui dar anksti. Gal dar į terasytę sukils noras „išlervot“. Gal iki parduotuvės užsidegs reikalas nuskuost. O gal pas kaimynę greitai kavai noras sukils.

Su chalatu gi neitum.

O va su juo- visur.

Patogus ir mielas kaip chalatas, bet atitinkantis gerokai aukštesnius kultūringumo standartus.

Į sodybą- ok. Prie Jūros- būtinai. Į parką- idealiai.

Į darbą? Kodėl gi ne?

Juk rytai vasarą irgi būna vėsūs, o natūralaus pluošto „dručkis“ visai be kaprizų reiškia norą dalyvauti kelnių/suknelių/sijonukų deriniuose.

Būtinai pasiimkite jį į atostogas. Kai vakarai tampa vėsesni, kaip oro uostų laukiamuosiuose netyčia tampa šalta kaip šaldytuvuose, kai naktiniai skrydžiai lėktuvuose tampa nedosnūs šiluma- turėkite po ranka JĮ.

Nors didelis ir jaukus, tačiau visai nesunkus ir labai gerai „besitalpinantis“ į lagaminus. O po išpakavimo- per naktį tampantis vėl tiesus be pareikalavimo „brūžinti“ jį lygintuvu.

Juk kelionėse laiko tam neturėtų likti.

Tai čia buvo apie jo charakterį.

O apie jo išvaizdą- nedaugiažodžiausiu.

Su labai teisingu dideliu „kapišonu“, ant kurio „ištatuiruotas“ mano gyvenimo moto „Įkvėpti gyvenimo“, patogiausiomis kišenėmis ir labai patogiu užtrauktuku.

 

Sudėtis:

100% medvilnė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas