romantikos suknelė (1)
romantikos suknelė (3)
romantikos suknelė (4)
135 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Romantikos“ suknelė

Atvirai šnekant ši suknelė gimė iš mano Patricijos 4tojo gimtadienio suknelės. Turime tradiciją, kasmet jos gimtadieniui siūti po naują pastelinę suknelę. Virpu iš laimės matyti, kaip jos suknelės kasmet „auga“ Išklausau jos pageidavimų gimtadienio rūbui, bet kol jie dar suderinami su manyje rusenančiu grožio suvokimu- mums pavyksta rasti kompromisą.

-Mama, noriu, kad suktųsi. Ne “bišky“, o va taip,- rodo,- kai atsispiri ant vienos kojos ir sukasi.

Rožinę spalvą- ji vis dar vadina „mudviejų“ mylimiausia, o va kaspinai ir karūnos yra turbūt chroniškai paveldėti iš manęs, kaip aukščiausia grožio suvokimo materija.

Gavusi išvakarėse suknelę ir patikrinusi, kad visos „užsiprašytos“ funkcijos yra į ją „įdiegtos“, ji lėkė per savo gimtadienį su geriausia nuotaika ir nerūpestingumu.

O aš sekiau ją akimis galvodama“ Dievuli šventas, kokia ji laiminga ir graži“.

Po gimtadienio skalbdama „pavykusio gimtadienio“ suknelę pagalvojau, kad nuodėmė nepadaryti tokios ir didelės.

Lengva, laisvai krentanti suknytė pasiūta iš tampraus audinio, kuris visiškai nevaržo judesių ir daro ją nejuntamą ant kūno.

Be abejones turinti „must have“ patogiausias šonines kišenes.

O nugarytėje...o nugarytėje snaudžia kaspinas- milžinas.

Mes ją „suprojektavome“ taip, kad „galinis vaizdas“ tiesiog prašosi sustabdytos akimirkos į nuotraukų albumą, kai dvi damutės (didesnė ir mažutė) susikibusios už rankų eina per laimingą gyvenimą pasidabinusios dviem kaspinais ant nugaryčių (didesniu ir mažesniu).

Nekūrėme specialiai laukiančioms stebuklo, bet turėjome progą įsitikinti, kad šis siluetas tokiems gyvenimo etapams tinka idealiai.

Būkit gražios ir laimingos mažytės ir kiek ūgtelėjusios romantikos mylėtojos.

 

Sudėtis:

96% poliesteris

4 % elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas