smėlynų palaidinė (1)
smėlynų palaidinė (3)
smėlynų palaidinė (4)
85 € 59 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Smėlynų“ palaidinė

Karamelės tonai grįžta. Kai pirmą kartą mes juos „įkurdinome“ į savo kolekciją, jie taip greitai nugaravo į Jūsų spintas, kad esu girdėjusi gilių atodūsių, kad vieno ar kito derinio dalyvio tiesiog nespėjote pačiupti. O aš tikrai žinau, kaip skauda širdį bežiūrint į veidrodį, kai tik ir matai tą, kurio trūksta.

Todėl nuoširdžiai siūlau, jeigu esate galvą pametusi dėl karamelės tonų ir prijaučiate vienspalvių derinių grožiui ir ramybei komplektuokite iš to paties audinio bent 2 rūbus. Patikėkite, kartais yra beprotiškai sunku pritaikyti prie turimo vieno rūbo antrąjį, kai čia ir dabar užsinori vienos spalvos „eilutės“. O karameliniai atspalviai savo charakterį dermės klausimu demonstruoja itin stipriai.

Palaidinė pasiūta iš kostiuminio mums gerai pažįstamo audinio. Lengvai krentančio silueto, neįliemenuota, asimetriško kirpimo, kad priekyje neuždengtų kelnių liemens ir detalių, o nugaroje pridengtų dalį „užpakalaičio“. Taip, kaip Jūs ir mėgstate labiausiai.

Išgirdau Jūsų prašymą ir šįkart kolekcijoje startuoja kostiuminio audinio atstovė su „V“ formos iškirpte.

„V“ formos kaklas santūriai atidengia moterišką kaklo liniją ir puikiai „sugroja“ ansamblyje su „Kupranugario“ spalvos liemene.

 

Palaidinės ilgis: priekyje 61cm, nugaroje 64cm

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas