Smaragdo miesto suknelė (1)
Smaragdo miesto suknelė (4)
Smaragdo miesto suknelė (2)
125 € 87 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Smaragdo miesto“ suknelė

O čia yra labai universali suknelė. Su kuria drąsiai galima keliauti į darbą, labai „tematiškai“ pasipuošus sėstis prie Kalėdinio stalo su netoli jo „besibazuojančia“ žaliaskare ir tikrai nė mažumės neprašausite pasirinkusios ją nedidelei progai ar išeigai.

Baleriniško silueto, su išmaniai „pakavotom“ kišenytėm ir labai mielai „nutūpusiom“ auksinėm sagytėm. Su jausmu, lyg po tris mažulytes žvaigždutes iš Kalėdomis kvepiančio dangaus būtų nusileidę ant peties.

Papildomą teigiamą balą aš jai priskirčiau už labai gražią, neįkyriai žalią spalvą. Ne šiaip žalia, ji tokia, koks būna žiemą miegantis pušynas. Gili, sodri, natūrali ir tikrai neatsibodusi.

Šį sezoną sako, kad jeigu nori koja kojon pataikyti su „ponia mada“ turi būtinai į savo spintą įsileisti žalius batus. Na, o šalia jų- manau ne pro šalį „įsileisti“ ir į „one colour“ mūsų konsepciją pataikančią suknelę.

Suknelių nebuvo ir niekada nebus per daug.

Jos vargiai atsibosta, dėl jų labiausiai lengva sunkiuose „neturiu ką apsirengti“ rytuose, jos mažina „galvaskaudį“, ką su kuo derinti ir daro mus labai moteriškas.

Būkim „biedni“ , bet teisingi- vyrai suknelių nenešioja.

Tai išskirtinė mūsų privilegija.

 

Sudėtis:

33% viskozė

63% poliesteris

4% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas