tatuiruoti dzinsai (1)
tatuiruoti dzinsai (3)
tatuiruoti dzinsai (4)
98 € 68 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
Tatuiruoti“ balti džinsai

Štai jie. Išmyluoti, net „ištatuiruoti“ ir labai ilgai laukti. Kai sugalvojau idėją, kad mylimą džinsų modelį reikia „padraskyti“ ir ištatuiruoti, o galvoje sustojo kaip kareivėliai „sentencijos“, ką ties praplyšusiais keliais rašyti- kunkuliavau kaip kukulis ką tik užvirusiame vandenyje.

Kad tik greičiau pamatyčiau rezultatą, neapsikentusi net rodžiausi Jums, kai rezultatas dar tik buvo prisegiotas adatėlėmis.

Na o iš principo Vasara be baltų vasara beveik ne vasara. Na o baltas- lieka baltas. Kad ir kaip mylėjau praeitos vasaros džinsus, žiūrėk iš vienos kelionės parsivežiau dėmę ant vienos šlaunelės, iš kitos- ant kitos.

Todėl su liūdesiu ketinu juos leisti į užtarnautą pensiją. Bet tas liūdesys ne toks jau didelis, kai už vienos klešnės jau laikau naujokus.

Patikrinto ir išbandyto modelio, patobulintu užsegimu, stilingai „paplėšyti“, gražiausiai mano primerktai akiai besižiūrintys stilingai „paraityti“ ir su mylimiausiu diržus, kuris leis džinsams truputį pasmukti žemyn.

Džinsų atspalvį rinkomės ne akinamo baltumo, kad tiktų prie pieniškos spalvos švarko, „Laisvų“ marškinukų. Tačiau jau žinome šį audinį ir nuo skalbimo (ypač jų kiekio) šis džinsas baltės. Kai visi kiti tamsėja ir gelsvėja, mūsiškai baltėja. Stebuklai ne kitaip.

 

Sudėtis:

73% medvilnė

24% poliesteris

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas