vidurnakčio švarkas (1)
vidurnakčio švarkas (3)
vidurnakčio švarkas (4)
135 € 94 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Vidurnakčio“ švarkas

Jau turbūt ne kartą teko viešai išgirsti mano pasisakymus apie švarkus.

Kad ir kaip aš jais žongliruoju savo spintos deriniuose žemai galvą nulenkusi tyliai prisipažįstu, kad juodo švarko aš iki šio NETURĖJAU.

O taip trūko....

Nemėgstu trumpų ir klasikinių, su kuriais prieš gerą dešimtmetį garbingai ir oficialiai žygiavau į tuo metu dar ofisinius darbus.

Bet dievinu prailgintus, nutolusius nuo klasikinio kirpimo, apdovanotus „nešvarkinėmis“ detalėmis.

Ir nuolat pasidžiaugiu, kad mano į vieną ar kitą pusę pakrypstantis skonis ima ir prigyja ir Jūsų aprangose.

Pasirinkusios neklasikinio švarko ir nenuobodžių kostiuminių kelnių derinį visuomet atrodysite „užbaigtai“ ir apgalvotai.

Iš švarko „must have“ sąrašo mes ištrynėm klasikinius apykaklės įkirpius, suprojektavome diržą, kurį pagal savo norus galėsite susijuosti ir susiliemenuoti švarką arba stilingai susukus į mazgą- palikti kaboti nugaroje.

Stilingo švarko įvaizdžio jau beveik nebeįsivaizduoju be paraitytų rankovių ir patogių kišenių, į kurias mano asmenine patirtimi visuomet labai patogiai „apgyvendinamas“ nerimastingasis telefonas.

Esu retų atspalvių „vergas“ ir visuomet drabužiams, kuriems pavyksta „įgyti“ retą, „nepaletinę“ spalvą aš dalinu po papildomą tašką. Šįkart kaip bebūtų neįprasta aš suraitau riebų pliusą JUODAM drabužiui.

Kodėl? Nes jis bus tas, kuris užbaigs eilę derinių ir uždės paskutinį tašką ant ‚i“, kai primerkusi vieną akį žiūrėsi į veidrodį ir nesuprasi, ko iki „pilnos laimės“ atvaizdui veidrodyje dar trūksta.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

 

Pamušalas:

100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas