įspūdinga palaidinė (1)
įspūdinga palaidinė (3)
įspūdinga palaidinė (4)
90 € 63 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Įspūdinga“ palaidinė

O čia yra mano suvokimu įspūdingiausia, ką mes siūlome šioms Kalėdoms/ Naujiems metams.

Mieli taškeliai, nutūpę ant be proto plono ir tampraus jaukiai prie kūno priglundančio tinkliuko.

Paaukštintas kakliukas, nugarytėje „bėgantis“ užtrauktuko „takelis“ ir....ir....mėgstančioms iki galo efektą „wow“- atskira, tvirto tiulio juosta, kurią „sumaizgius“, gauname plonytį, perregimą, bet visai nemažą iškilmingai stovintį kaspiną.

Norite paprasčiau- kaspiną palikite namuose, norite prašmatniai- būtinai su juo.

Viskas tik priklauso nuo iškilmės ir Jūsų apsisprendimo.

Tačiau bet kokiu atveju du galimi variantai yra visada geriau nei vienas.

Per eilę metų Jūs turbūt spėjote įsitikinti mano santykiu su klykiančiomis iškirptėmis ir rėkaujančiomis detalėmis. Aš jų nemėgstu ir provokuoti apranga – yra tikrai ne mums būdingas epitetas.

Bet kai kažkas gana ekstravagantiško, būna perleistas per subtilumo ir elegantiškumo filtrą- mano mūzos trina rankomis ir šoka pergalės šokį.

Palaidinė yra sujungta iš dviejų dalių- plonytis viršutinis tinkliukas rankų ir dekoltė srityje. Ir ties krūtine bei liemeniu- taškuotu tinkliuku aptrauktas kostiuminis audinys. Tokiu būdu sukonstruota palaidinė pasidaro kultūringa ir „nerėkaujanti“.

Apatinį kostiuminį audinį parinkome lygiai tokį pat, kaip ir prie palaidinės siūlomi apatinės dalies rūbai (sijonkelnės, ilgos kelnės ar pieštukinis sijonas). Tokiu būdu sujungus palaidinę su patikusiu drabužiu- gauname puikų, idealiai spalviškai ir tekstūriškai suderintą komplektą.

Belieka tik išsirinkti, kurį. (O gal naudinga turėti net ne vieną?)

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas