Baltas mylimas megztinis (1)
Baltas mylimas megztinis (3)
Baltas mylimas megztinis (4)
98 € 68 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
“Baltas mylimas” megztinis

Kai svarstėme, ar baltas natūralaus pluošto megztinis reikalingesnis “dalyvis” į Vasarą ar į Pavasarį nugalėjo mano argumentas, kad ilgarankovį megztinį galima nešioti apskritus metus.

O tada, kai gamta apsipila baltais smulkiais žiedeliais ir šviesėja ne tik vakarai, bet ir žiemos miegu miegojusios mintys- balti drabužiai yra apskritai nediskutuotini.

Nors tiesą sakant pastaruoju metu aš baltą spalvą mėgstu apskritus metus. Turiu dvi žiemines baltas striukes, dvejus baltus aulinius batus, baltą rankinę…

Neturėjau tik balto megztinio, kuris žinojau, kad bus- todėl užmerkusi akis į visas kitas pagundas ir pasiūlas kantriai laukiau.

Tai koks dar dalyvis į “Vasarą”, kai jau “Pavasario” debiuto išlaukt kai kam buvo pasidarę sunku.

Kas turite žaibo greitumu nunykusius praeito Pavasario chaki spalvos megztinius, jau pažinsite šį audinį. Kokybiška, tinkanti įvairiems sezonams, beprotiškai lengvos priežiūros medžiaga, pasižymi dailiu mezgimo raštu, o kvadratinė drabužio forma ir patogūs skeltukai šonuose leidžia jį tiek proporciškai, tiek stilistiškai priderinti tiek prie sijonų, tiek prie kelnių, tiek prie mėgstamiausių džinsų.

 

Megztinio ilgis priekyje 50cm, nugaroje 59cm.

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas