Apie Pavasario antrąjį dublį

 • Jau ne kartą esu "porinusi", kodėl didžiosios metų kolekcijos yra skiriamos į dvi dalis, kurias mes "mandriai" vadiname "dubliais".
  Negirdėjusios šių mano "pasiaiškinimų"- trumpai pasikartoju:

  Ruduo mūsų horizontuose startuoja rugpjūčio gale, kai Lietuviška Vasarytė būna bene pasiekusi pačias karščio aukštumas, todėl "lipdydami" rudenines kolekcijas- visuomet stengiamės į pirmąjį jų dublį "atseikėti" tuos rūbus, kuriuos būtų galima dėvėti "čia ir dabar", o ne "ketinti tai padaryti po keletos mėnesių".
  Tuo tarpu, startavus antrajam Rudens dubliui, rugsėjo gale- mes link Jūsų tiesiame jau "drūtesnius" rūbus, kurie Jus drąsiai lydės ir per šalčiausias žiemos dienas.
  Ne kitaip ir su gražuoliu Pavasariu.
  Pirmasis jo dublis startuoja vasario mėnesį, kaip gimtinėje, kaip taisyklė, šėlsta gili žiema, todėl nepamiršdami, kad kuriame Pavasarį, stengiamės į pirmojo dublio startą "surikiuoti" šiltesnius arba sluoksniavimui stipriau tinkamus rūbus, na o į antrą- jau kurdiname plonesnius ir itin kvepiančius įsismarkavusiu Pavasariu.

  Šioje vietoje turiu stabtelėti ir pasakyti labai svarbų faktą:
  abeji bet kurios kolekcijos dubliai tiek spalviškai, tiek stilistiškai PUIKIAI dera, nes kuriame juos, kaip vientisą ir darnią kolekciją.

  Jau savo spintose ir deriniuose draugaudamos su pirmuoju mūsų Pavasario/24 dubliu jo "koncepciją" "pačiupinėjote".
  Tad ko tikėtis iš II-ojo?

  Antrasis Pavasario dublis bus mažesnis.
  Jame, bene, laukiamiausiu Jūsų rūbu turbūt išskirčiau LIETPALTUKĄ, bus ne šiaip gražus ir tinkantis prie praktiškai visų spintoje gyvenančių derinių, bet ir IMPREGNUOTAS, tad su juo drąsiai galėsite keliaut pasivaiščioti ir po lietų.

  Šokoladinės spalvos mylėtojos gali trinti delnais, nes kovo gale pasirodysiančioje kolekcijoje mes pasiūlysime dar mūsų kūrybiniuose frontuose nematytas "cargo" kelnes su joms priklausančiu marškinių tipo švarku ir puikiai prie šio kostiumo tinkančia bambuko pluošto vyriško kirpimo "maikute".
  Mėgstančios "tatuiruotus" rūbus- džiaugsis marškinėliais su užrašu, nemėgstančias pradžiuginsime tokiais pačiais, tik be užrašų.

  Itin didelio Jūsų susidomėjimo sulaukęs "Candy" megztukėlis atidunda net TRIMIS gardžiomis spalvomis. Kadangi megzdami suplanuotą kiekį, megztukus ėmėme ir padalinome į 4 spalvas- kiekvienos jų siūlome po nediduką kiekį.
  Jūsų teisė džiaugtis riboto "tiražo" rūbais- mums yra labai svarbi.

  Pastelės mylėtojų džiaugsmu išskirčiau net trijų dalių "plačiaeigių" kelnių ir dviejų modelių megztukų megzto trikotažo kostiumą. Šioji trijulė nuostabiai tinka prie jau pirmame dublyje startavusių šiltukų: "Poliario" ir "Kapučino".

  Na ir pabaigai- Šerkšno atspalvio gerbėjų dėmesiui- ilgai lauktas plono džinso gaiviai pilkos spalvos kostiumas. Kurį galėčiau "papravardžiuot" VISUEIGIŠKU. Nes tinkantis tiek laisvalaikiui, tiek stilingai kasdienybei.
  Pridėjus faktą, kad ant jo- kolekcijoje rasite itin išskirtinės spalvos striukinę liemenę- beveik drąsiai jam prognozuoju didelę, kaip dramblys sėkmę.
  (O paskui, galėsiu papasakot, ar mano sparnuotos prognozės išsipildys.)

  Jau, rodos, norėjau dėt tašką ir daugiau nebeintriguot, bet...
  Peržvelgus nuotraukas- supratau, kad nepaminėjau dar vieno itin stilingo drabužio- tai "Aviatoriaus" "pusseserės- pagaliau į mūsų kūrybinius frontus "atidundėjusios" džinsinės suknelės.

  Pavasario/24 II dublis dabar jau PERSKAITYTAS,
  belieka sulaukti jo akimis,
  mua,
  V.