D.U.K

 • Pristatymas Lietuvoje

  Terminas: 1 – 3 darbo dienos.
  Kaina: perkant už 200 eurų ir daugiau - pristatymas NEMOKAMAS!
  DPD kurjerių paslaugos Lietuvoje - 4 eurai.
  Būdas: pristatymas į namus arba Jūsų nurodytą DPD paštomatą.

   

  Pristatymas užsienyje
  Terminas: Europos sąjungos ribose: 5 – 7 darbo dienos
  Kaina: perkant už 200 eurų ir daugiau - pristatymas NEMOKAMAS!
  DPD kurjerių paslaugos Europos sąjungos ribose - 9 eurai.
  Būdas: pristatymas į namus.

   

  Atsiskaitymas
  Būdas: apmokėti už prekes galite tik el. parduotuvėje turint VISA, MASTER korteles, taip pat per PAYPAL mokėjimo sistemą. 
  Atsiskaityti kurjeriui atvežus siuntinuką ar pasiimant jį iš paštomato negalima.

   

  Grąžinimas ir keitimas
  Terminas: 14 darbo dienų nuo pristatymo datos.
  Reikalavimai: grąžinama prekė turi būti nepažeista, nedėvėta, privalo turėti visas reikalaujamas bei prikabinamas etiketes.
  Jeigu gavote prekę, kuri Jums netinka/nepatinka/neguli/nesižiūri, ar ne tokia, kokios tikėjotės, leiskite mums apie tai žinoti brūkštelėję el.p.: sales@viktorijos.lt .
  Būdas: saugiai supakuotą prekę galite grąžinti per DPD paštomatą - nepriklausomai nuo siuntos dydžio (XS-L), siuntimo kaina V&V klientėms 2.00 Eur (Lietuvoje). Apie galimybę grąžinti siuntą per DPD paštomatą Jūs buvote informuota SMS žinute (gavusi siuntą), kurioje paspaudus aktyvią nuorodą ir atlikus siuntimo paslaugos apmokėjimą, gausite siuntos PIN kodą. Šį kodą suvedus bet kuriame Jums patogioje vietoje esančiame DPD paštomate - atsispausdinsite siuntos lipduką ir patalpinsite grąžinamą siuntą.

  Jeigu grąžinimą norite atlikti iš Latvijos arba Estijos (5.00 Eur), Jums netikusią prekę taipogi galite išsiųsti per bet kurį Jums patogioje vietoje esantį DPD paštomatą.

  Į siuntinį prašysime įdėti pirkimo dokumentą, kuriame turite nurodyti priežastį, jog prekė netiko ir norite grąžinti arba keisti netikusį rūbą.
   
  Kaina: grąžinimo kainą dengia klientas.
  Pinigų grąžinimas: sugrįžus siuntinukui, per artimiausias 5 d.d. grąžinsime pinigus arba pakeisime prekę kita.
   

  Prekės
   
  Nebėra norimos prekės dydžio: jeigu el. parduotuvėje nebėra Jūsų norimo drabužio dydžio, pasirinkite funkciją „Informuoti, kai prekę turėsime“ bei nurodykite savo el. paštą. Tokiu būdu automatiškai įtrauksime Jus į laukiančiųjų sąrašą bei atsiradus prekei Jus būsite iš karto informuota.
   

  Jei iškilo papildomų klausimų rašykite laišką el.pinfo@viktorijos.lt su drabužio nuoroda ir reikiamu dydžiu.