Prekių grąžinimas

 • •  Jeigu gavote prekę, kuri Jums netinka/nepatinka/neguli/nesižiūri, joje yra mūsų nepastebėtas gamybinis/audinio brokas, ar ji nėra tokia, kokios tikėjotės - leiskite mums apie tai žinoti brūkštelėję el.p.: sales@viktorijos.lt, prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo datos.

  •  Grąžinama prekė turi būti nepažeista, nedėvėta, privalo turėti visas reikalaujamas bei prikabinamas etiketes.

  •  Grąžinimą galite atgabenti į mūsų butiką M.K.Paco g. 13, Vilniuje, II-V - 11-19val, VI - 11-16val. Prieššventinėmis dienomis darbo laikas trumpinamas viena valanda, o švenčių dienomis butikėlis ilsisi.

   

  GRĄŽINIMAS LIETUVOJE, LATVIJOJE ir ESTIJOJE

  Netikusią prekę prašysime mums išsiųsti į vieną iš LP EXPRESS, OMNIVA ar DPD paštomatų, adresu: Žirmūnų g. 64 (Rimi Šiaurės miestelis), Vilnius.

  Siuntinį adresuokite:
  UAB TOVIDO
  Pasirinktas siuntų terminalas su jo adresu.
  Kontaktinis tel.nr.: +37067063425

  Į siuntinį prašysime įdėti užpildytą grąžinimo formą, kurią gavote kartu su siunta. Formoje pažymėkite, ar norite grąžinti, ar keisti prekę, nurodykite savo vardą bei pavardę, užsakymo numerį, grąžinamas prekes, jų dydžius ir priežastį, kodėl gautas laimikis Jūsų nepradžiugino.
   

  Sugrįžus siuntinukui per artimiausias 5 d.d. grąžinsime pinigus.

   

  GRĄŽINIMAS IŠ KITŲ ŠALIŲ

  Netikusią prekę prašysime mums išsiųsti per paštą registruotu siuntinuku ir brūkštelti siuntos sekimo numeriuką el.p.adresu: sales@viktorijos.lt .

  Siuntinį adresuokite:
  UAB TOVIDO
  M.K.Paco g. 13-17
  Vilnius
  LT-10309 
  Kontaktinis tel.nr: +37067063425

  Į siuntinį prašysime įdėti užpildytą grąžinimo formą, kurią gavote kartu su siunta. Formoje pažymėkite, ar norite grąžinti, ar keisti prekę, nurodykite savo vardą bei pavardę, užsakymo numerį, grąžinamas prekes, jų dydžius ir priežastį, kodėl gautas laimikis Jūsų nepradžiugino.

  Sugrįžus siuntinukui per artimiausias 5 d.d. grąžinsime pinigus. 

   

  KEITIMAS

  Keitimą mielai sutinkame atlikti, jeigu tik savo resursuose turėsime į ką pakeisti Jums netikusį rūbelį. Keitimas galimas tik į to pačio rūbo kitą dydį arba to pačio rūbo kitą spalvą
  Norint daryti keitimą, labai prašysime pirmiausia parašyti laiškelį el.p.adresu: sales@viktorijos.lt ir sulaukti informacijos, ar turėsime į ką pakeisti Jūsų rūbą. Jeigu tektų Jus nuliūdinti - drąsiai atlikite grąžinimą ir pinigėliai sugrįš į Jūsų sąskaitą.

  Keitimas vyksta tokia pat tvarka, kaip nurodyta punkteliuose prie GRĄŽINIMO (siunčiant į paštomatą - Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, arba registruotu laišku į paštą iš visų kitų šalių). Sulaukę Jūsų siuntinuko, iškart išsiųsime pakeistą prekę Jūsų užsakyme pateiktu adresu.

   

  Jeigu pakavimo "įkarštyje" grąžinimo forma pasimetė, ją atsisiųsti galite čia  .