Prekių grąžinimas

 • •  Jeigu gavote prekę, kuri Jums netinka/nepatinka/neguli/nesižiūri, joje yra mūsų nepastebėtas gamybinis/audinio brokas, ar ji nėra tokia, kokios tikėjotės - leiskite mums apie tai žinoti brūkštelėję el.p.: sales@viktorijos.lt, prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo datos.

  •  Grąžinama prekė turi būti nepažeista, nedėvėta, privalo turėti visas reikalaujamas bei prikabinamas etiketes.

  •  Grąžinimą galite atgabenti į mūsų butiką M.K.Paco g. 13, Vilniuje, II-V - 11-19 val., VI - 11-16 val. Prieššventinėmis dienomis darbo laikas trumpinamas viena valanda, o švenčių dienomis butikėlis ilsisi.

   

  GRĄŽINIMAS LIETUVOJE, LATVIJOJE ir ESTIJOJE

  Jums netikusią prekę galite grąžinti per DPD PAŠTOMATĄ - nepriklausomai nuo siuntos dydžio (XS-L), siuntimo kaina V&V klientėms tik 2.00 Eur (Lietuvoje).

  Apie galimybę grąžinti siuntą per DPD paštomatą Jūs buvote informuota SMS žinute (atsiėmusi siuntą), kurioje paspaudus aktyvią nuorodą ir atlikus siuntimo paslaugos apmokėjimą, gausite siuntos PIN kodą. Šį kodą suvedus bet kuriame Jums patogioje vietoje esančiame DPD paštomate - atsispausdinsite siuntos lipduką ir patalpinsite grąžinamą siuntą. 

  Jeigu grąžinimą norite atlikti iš Latvijos arba Estijos (5.00 Eur), Jums netikusią prekę taipogi galite išsiųsti per bet kurį Jums patogioje vietoje esantį DPD PAŠTOMATĄ.

  Į siuntinį prašysime įdėti užpildytą grąžinimo formą, kurią gavote kartu su siunta. Formoje pažymėkite, ar norite grąžinti, ar keisti prekę, nurodykite savo vardą bei pavardę, užsakymo numerį, grąžinamas prekes, jų dydžius ir priežastį, kodėl gautas laimikis Jūsų nepradžiugino.

  Jeigu pakavimo "įkarštyje" grąžinimo forma pasimetė, ją atsisiųsti galite čia .

  Sugrįžus siuntinukui per artimiausias 5 d.d. grąžinsime pinigus.

   

  GRĄŽINIMAS IŠ KITŲ ŠALIŲ

  Netikusią prekę prašysime mums išsiųsti per paštą registruotu siuntinuku ir brūkštelti siuntos sekimo numeriuką el.p.adresu: sales@viktorijos.lt .

  Siuntinį adresuokite:
  UAB TOVIDO
  M.K.Paco g. 13-17
  Vilnius
  LT-10309 
  Kontaktinis tel.nr: +37061717906

  Į siuntinį prašysime įdėti užpildytą grąžinimo formą, kurią gavote kartu su siunta. Formoje pažymėkite, ar norite grąžinti, ar keisti prekę, nurodykite savo vardą bei pavardę, užsakymo numerį, grąžinamas prekes, jų dydžius ir priežastį, kodėl gautas laimikis Jūsų nepradžiugino.

  Sugrįžus siuntinukui per artimiausias 5 d.d. grąžinsime pinigus. 

   

  KEITIMAS

  Keitimą mielai sutinkame atlikti, jeigu tik savo resursuose turėsime į ką pakeisti Jums netikusį rūbelį. Keitimas galimas tik į to pačio rūbo kitą dydį arba to pačio rūbo kitą spalvą
  Norint daryti keitimą, labai prašysime pirmiausia parašyti laiškelį el.p.adresu: sales@viktorijos.lt ir sulaukti informacijos, ar turėsime į ką pakeisti Jūsų rūbą. Jeigu tektų Jus nuliūdinti - drąsiai atlikite grąžinimą ir pinigėliai sugrįš į Jūsų sąskaitą.

  Keitimas vyksta tokia pat tvarka, kaip nurodyta punkteliuose prie GRĄŽINIMO (siunčiant į paštomatą - Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, arba registruotu laišku į paštą iš visų kitų šalių). Sulaukę Jūsų siuntinuko, iškart išsiųsime pakeistą prekę Jūsų užsakyme pateiktu adresu.

  Jeigu pakavimo "įkarštyje" grąžinimo forma pasimetė, ją atsisiųsti galite čia  . 

   

  Jeigu turite pastebėjimų dėl mūsų gaminių kokybės, brūkštelėkite savo nuomonę el. p. adresu: kokybe@viktorijos.lt – esame už tobulėjimą ir norime, jog mūsų kūryba Jums keltų tik pačias geriausias emocijas!