PRIEŠKOLEKCINĖ RUBRIKA.
Atostogų "elementorius".
ATOSTOGOS ŽYDROSIOSE PAKRANTĖSE IR JAUKIUOSE SENAMIESČIUOSE.


Vasarytė tuo ir stebuklinga, kad savyje talpina daug atostogų ir laisvesnio grafikėlio dienų.
Į klausimą- kokios atostogos yra geriausios ir per kurias labiausiai pasiilsi- atsakymo taip pat, kaži, ar „suvoliosi“?
Vieną kartą paežerėj, laisvalaikio treningučiu „pasidabinus“ ir susiraičius į hamaką su knyga- norisi manyt, kad esi geriausiose savo atostogose, kitą kartą- žygiuojant žydrosios prakrantės promenada atrodo, kad labiau „atostogų“ dar nesi patyrusi.
Šiandien noriu pakalbėti, apie dažniausiai „ilgiausias“ ir labiausiai planuojamas Vasaros atostogas, kai saujoje gniauži lėktuvo bilietus ir „pabėgi“ iš gimtinės, bent savaitėlei svetur.
Išragauti kitų kraštų valgių, išsiteškenti netikėto žydrumo paplūdimiuose, iššniukštinėti jaukius senamiesčius.
Kai ateina laikas krautis „kaip taisyklė ribotos apimties“ lagaminą- dažnai pasimetama „noriu visko, ką turiu naujo, bet viskas netelpa“.
Mano pačios „nuosavose“ atostogose yra buvę atvejų, kai prisiveži visko lyg ir daug, bet viskas tarpusavyje kažkaip nedera ir supranti, kad šalia lagamino turinio, dar „prisipakavai“ ir „nėra, ką apsirengti suderintai“ jausmą.
Todėl,kai ruošiatės į kelionę- nepameskit sveiko proto. Reikia pasiimti ne daug, o tai, kas tarpusavyje dera.
Būsimoje Vasarytėje pristatysime plazdančio audinio suknelę „Kopa“, kuri neabejotinai „atliepia“ tokio pobūdžio atostogų „dvasią“. Vakarieniaut į pajūrio restoranėlius- puiku, žygiuot link paplūdimio- idealu.
Vasaroje/25 pristatėme jos juodąją „sesytę“ ir drąsiai galiu teigti, kad šiame modelyje „susijungia“ patogu ir gražu jausmas.
Jeigu atostogose „šviečiasi“ planas- daugiau senamiesčių ir restoranėlių lankymų- gal visai verta pasvarstyti ir apie prie suknelės derančio švarkelio „priėmimą“ į lagaminą?
Orai ir ten, kur šilta, būna lydimi vėjų ar vėsesnių vakarų, kurių nesinori „užbaigti“ greitai. Tad vasarinio audinio švarkelis ant pečių- yra labai puiki ir stilinga idėja, kurią šioje kolekcijose žada „užpildyti“ langučių švarkelis „Mindfull‘as“.
Esate kelnių mėgėja? Iš to paties audinio, kaip ir suknelė, pristatysime „Sandy me“ plazdančias kelnes, o šalia jų- nemenką būrį prie jų tinkančių skirtingų „viršui“ tinkamų rūbų:
- Pastelinę ramybę išgausite su natūralaus lino palaidinėmis, kurias pristatysime tiek vyriškų marškinėlių pavidalu („Basos pėdos“, tiek įliemenuotu modeliu „Slow living“.
- Nemėgstate vienspalvių derinių? Prie šių kelnių tobulai tiks ir žydros spalvos paladinė „ Vandenynas“, tiek Vasaros vizitine kortele „tituluojamos“ BALTOS spalvos“Weekend“ palaidinė (ir galbūt net nedaug vietos, bet daug jausmo „užimantis“ medvilnės megztukėlis „Vaniliniai ledai“?
Saulės nubučiuotus pečius visada gera uždengti kažkuo labai plonu, beveik nejuntamu?
Šįkart prie kelnių (ir suknelės) mes siūlome derinti lengvučio audinio marškinukus, kuriuos galėsite rištis į mielą „mazgelį“ ar palikti plazdančius vėjyje.
Jie tokie universalūs, kad puikiai tiks ir vakarinei atostogų plano daliai ir dienine, kai visai smagu ant maudymosi kostiumėlio užsimesti kažką neįtikėtinai lengvo.
Geriausia žinia ta, kad prie visų aptartų rūbų- puikiai galima išsisukti su viena avalyne- kakavinės spalvos basutėmis, kurios papildo „patogiai ir atostogiškai“ jausmą, tipenant per atostogų dienas lengvučiu žingsneliu.
Vietos lagamine dar tikrai liks ir maudymukams, bei šortukams, o mes- žygiuosim per jaukias gatveles ir kvapą gniaužiančias promenadas ir būsim tikros "mūzos" semiant įspūdžius rieškutėmis.
Ne rūbai sukuria atostogų jausmą, bet patikėkit- anei lašo iš jų "jaučiuosi puikiai" JAUSMO tikrai neatima.
Mua,
V.