„Avokadas“ plačios kelnės

 • „Avokadas“ plačios kelnės

  Kaina 115 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Kuo toliau, tuo labiau darausi plačiaklešnių kelnių mylėtoja. Dėvint jas, patinka laisvė, patinka tas lengvas jų plevenimas aplink kojas, patinka vėjo žaismas padalkytėse.

  Patinka stilingumas ir deriniai, į kuriuos prisijungus plačias kelnes- jie sykiu tampa kažkokie stipriau „bohemiški“ ir bylojantys apie savimi pasitikinčią, branda besidžiaugiančią, o kartu nerūpestingumo nepametusią moterį.

   

  Praeitoje Vasaroje pasiūlę iš šio audinio pasiūtą  „Sant Tropezo“ kombinezoną, gavome pilnas rieškutes gerų atsiliepimų apie jo praktiškumą, „multifunkcinį“ panaudojimą ir džiaugsmą, kad tokie rūbai, kuriais gali ir pasipuošt, ir į darbą nukeliaut, ir atostogų nuotykiuose sudaluyvaut- turi „atsirasti“ kiekvienoje kolekcijoje.

   

  Taip į Vasarą/24 įšoko plačios, lengvos ir laisve alsuojančios chaki spalvos, mums ir Jums gerai pažįstamo „marškininio“ audinio kelnės, kurių priežiūros paprastumui jau galima rašyti „odę“, kuri atrodytų maždaug taip:

  „dėvi, skalbi, kabini nakčiai suptis ant pakabos, ryte- vėl jungi jas į derinius“. Ir šitą „tiradą“ galima „leist ant reapeat‘o“.

   

  Detalės:

  - Pasiūtos iš mylimiausio marškininio audinio, kuris nereiškia kaprizų jį prižiūrint ir taupo mūsų brangų laiką, kurį galime praleisti tikrai smagiau, nei „brūžinant“ lygintuvą.

  - Vėsios ir smagiai „besisukančios“ einant aplink kojas.

  - Su joms priklausančiu to paties audinio diržu, kurį galima „išsijuosti“, o į jo vietą, įkurdinti Jums patinkantį odinį, arba palikti liemenį be diržo.

  - „Apdovanotos“ tampriu, dydžiui itin nekaprizingu juosmeniu, todėl tobulai tiks toms, kurios nuolat turi sukti galvas, ar galima su rūbu jaustis komfortiškai ir sočiai papietavus?

   

  Sudėtis:

  95% viskozė,

  5% poliesteris

   

  Išmatavimai:

   

  XS/S

  164-170

  XS/S

  172-178

  M

  164-170

  M

  172-178

  Liemens apimtis

  72

  72

  78

  78

  Klubų apimtis

  98

  98

  104

  104

  Šoninės siūlės ilgis

  109

  116

  109

  116

  Žingsnio siūlės ilgi

  76

  83

  76

  83