„Bliuzmaker‘is“ vilnos paltukas

 • „Bliuzmaker‘is“ vilnos paltukas

  Kaina 185 
  285  Sutaupykite 100 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Konstruodamos šį paltuką, net kelis kartus „mėtėmės“ dėl jo ilgio- tai ilgesnis, tai trumpesnis, nei siekiantis kelius.

  Diskutavome ir dėl modelio- tai su kišenėm, tai be kišenių, tai tradicinio klasikinio kirpimo, tai „apdovanotas“ išskirtine apykakle, forma ir detalėmis.

   

  Bet galop, apžvelgusios pastarųjų kolekcijų paltukų modelius ir faktą, kad atidunda gražuolis Pavasaris, nusprendėme ištiesti bilietą visiškam naujokui.

  Pilnai pritariu, kad jeigu Jūsų spintos horizontai nėra gausūs paltais- tokio modelio paltukas tikrai negali būti vienas iš vieno ir renkantis turėti vieną lauko rūbą- juo negali būti trumpas, stipriai išskirtinis, „baby blue“ spalvos bomberio tipo paltas.

  Bet.

  Jeigu esate nuoširdi mūsų gerbėja ir koja kojon su mumis žygiuojate jau eilę metų- „saugių“ paltukų savo spintose Jūs tikrai turite.

  Laikas ranką ištiesti stipriai išskirtiniam, atliekančiam „odinės striukytės“ vaidmenį, rūbui.

  Papildomas džiugus faktas tas, kad traukdamas savo natą išskirtinio stilingumo gaida, paltukas yra dosnus šiluma ir pasiūtas iš gerai mums pažįstamos itin kokybiškos ir į draugystes su burbuliukais nesileidžiančios vilnos.

   

  Tobulai tinka... prie daaaugelio derinių, ypač džinsų, na, o dailiausia savo nata suskamba „kostiumo“ amplua, kai į jo draugiją prisijungia to paties audinio ir spalvos vėsiojo sezono vilnos šortukai.

   

  Būkite stilingos ir išskirtinės. Ženkite į Pavasarį tvirtu žingsniu, pasveikindamos kiekvieną rytą nuotaika- „aš turiu kuo apsirengti“.

  Ir mano apranga kelia nuotaiką iki žydro dangaus ir atgal.

   

   

  Detalės:

  -        Išskirtinis „bomber“ stiliaus vilnos paltukas, apdovanotas didelėm uždėtinėm bei funkcionaliom šoninėm kišenėm, ir asimetriško kirpimo apykakle.

  -        Pasiūtas iš mums ir Jums gerai pažįstamo visai nekaprizingo vilnos audinio, nesileidžiančio į draugystes su nedoraisiais burbuliukais.

  -        Tobulai atlieka „odinės striukytės“ vaidmenį ir tinka prie daugelio „smart casual“ stiliaus derinių.

  -        Mes už kostiumus, tad į gyvenimą išleisdami tokį gražuolį, negalėjome palikti jo vienišo - jo pašonėje „įkurdinome“ puikiu duetu suskambančius šortus.

   

   

  Ilgiai:
  Paltukas:
  58 cm

  Rankovė: 60 cm

   

  Sudėtis:

  80% vilna

  20% poliesteris

  pamušalas:

  100% viskozė