„Cute blue“ vilnos šortukai

 • „Cute blue“ vilnos šortukai

  Kaina 81 
  125  Sutaupykite 44 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Nors kuriant vėsesnių metų laikų kolekcijas, šortai mūsų horizontuose itin retas svečias, karts nuo karto negaliu susilaikyti ir neištiesti bilieto šios formos rūbui.
  Suprasdama, kad dar tik žengiant pirmuosius Pavasario žingsnius, ilgos klešnės nugalėtų trumpąsias, vertinant juodvi „praktiškumo ir greito apsirengimo konkurse“, tačiau kitavertus- esu tvirtai pasisakanti, kad ne visada mūsų, moterų, apranga turi būti TIK APIE PATOGUMĄ IR UNIVERSALUMĄ.
  Mano manymu, spintoje turi gyventi ir tokie rūbai, kuriuos derinant galbūt ir reikės pasukti papildomą smegenų ląstelę, jungiant juos į derinius (pėdkelnės, avalynė), tačiau išvedusios tokį derinį į dieną, neabejoju, kad sulauksite tikro šūsnio komplimentų ir neliksite nepastebėtos.


  Detalės:
  - „Plačiaklešniai“ šortukai pasiūti iš itin kokybiškos ir į draugustes su burbuliukais nesileidžiančios vilnos.
  - Bijančioms vilnos „žnaibulių“ turime gerų žinių- po pagrindiniu audiniu, „gyvena“ labai mielas ir elastingas „mūsiškas“ pamušaliukas.
  - Patogios šoninės kišenės amžinai neturinčioms kur pasidėti rankoms ir galimybė į kilpeles vertis mėgstamiausią odinį diržą, tokiu būdu „pasireguliuojant“ Jums patogiausią liemens apimtį.
  - Puikiai dera su storomis, daug denų turinčiosmis juodomis pėdkelnėmis ir „bomber“ stiliaus „Bliuzmaker“ paltuku.


  Ilgis: 44 cm

   

   

  Sudėtis:

  80% vilna

  20% poliesteris

  pamušalas:

  100% viskozė