“Grakštus” švarkas

 • “Grakštus” švarkas

  Kaina 81 
  135  Sutaupykite 54 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Prieš keletą metų mūsų horizontuose buvo trumpam „sušmėžavęs“ panašaus kirpimo švarkas.
  Gražus, stilingas, išskirtinis. Tačiau jo taip greitai neliko, kad bandant nupasakoti, koks jis buvo ir kaip stilingai puošė derinius, reikėjo gerokai pavartyti katalogus ir papurtyti prisiminimus.
  Susidėlioję Pavasario viziją ir rankose gniauždami prie visumos be galo tinkantį languotą audinį, nusprendėme senus prisiminimus prikelti naujam gyvenimui.
  Ne bet kokiam, o su didele viltimi, kad pagaliau bus baigtas užsitęsęs vienkiemio ir naminių džemperių režimas- elegantiškam ir verčiančiam nosį pakeltį aukštyn, o pečius atlošti atgal.

  Stilingo kirpimo, išskirtinio silueto švarkelį derinant su tokio pat audinio sijunoku arba kelnėmis- pažadame, neliksite nepastebėtos, o taip pasiilgta elegancija ir moteriškumas triskart suspurdės nekantraudamas pasirodyti pavasarėjančiose gatvėse.
  Švarkelis turi jam priklausantį dirželį, kuriuo, priklausomai nuo nuotaikos arba tos dienos derinio, galėsite suliemenuoti švarkelį arba jį panaudoti kaip mielą „užrištuką“ ant kaklo derinant švarkelį prie įvairių marškinių ar palaidinių.

  Ilgis – 61 cm

  Sudėtis:
  75% viskozė
  22% poliesteris
  3% elastanas
  Pamušalas:
  100% viskozė