Gražuolės vasaros ilgai lauktos mano šventės '16

 • Lankstinuką galite atsisiųsti čia "

  KODĖL VISKAS BUS TAIP?
  Pradėjus kalbėti apie VASARĄ. kažkodėl be priežasties imu šypsotis.Ji nuostabi dėl vieno milijono dalykų. Žalia, saulės įkaitinta žolytė, maudynės jūroje, ežere, upėje, baseinuke. ligi vakarojimai terasoje jaukiai susisukus į dekutį. kelionės. piknikai. išvykos. pasivaikščiojimai pajūriu, saulės nubučiuoti skruostai. smėlio pilys, žemuogių rinkimas.jų vėrimas ant smilgos ... ir dar daug daug dalykų. kurių žiemą nepadarysi. o jeigu ir padarysi- jie nebus tokie saldžiai malonūs.
  Bet kad ir suskaičiuoji milijoną kasvasarinių „einamųjų" pramogų - kiekvieną vasarą galima rasti kažką. kas bus milijonas pirmas ..
  Šventės. Jaukios ir mažos. didelės ir su šokiais iki ryto. Bet visos tokios svarbios ir įsimintinos, kad su laukus ilgų rudens vakarų mes vartytume sustabdytas akimirkas gražiuose albumuose ir burnytėse nejučia pasidarytų saldu.
  Ne rūbai sukuria šventės grožį. ne aplinka sukuria nepamirštamas akimirkas. Bet nuotaika ir tas nekasdieniškumo jausmas vienaip ar kitaip, ypač mums moterims. norom nenorom siejasi su išankstiniu žinojimu, kad spintoje jau kaba TOS dienos rūbas.
  Žiūrėk ir laukimas dar didesnis iš padebesų „nusileidžia", kai pravėrus spintos duris akis nuramini. kad ji saugiai sūpuojasi ant pakabos ir visa .iščiustyta ir išprosyta" laukia.
  Gal čia tik man ... gal čia tik aš moteriškai pablūdusi dėl „bilibirduškų" ... bet darbinė praktika rodo. kad ir mano aplinkoje yra daug tokių moteriškų iki nagų galiukų. O gi niekur nėra parašyta, kad būti moteriškai yra labai blogai. Juk tam ir atsiranda šalia mūsų vyrai su racionaliu požiūriu. gerokai mažiau sentimentų ir nel inkę prieš užmiegant svajoti apie gražius derinius. Tai gal ir likime Mes. sentimentalios damos, mūsų mažos princesės. mūsų žavingi princai. mūsų jaukiausios šventės ir kiekviena maža smulkmenėlė, kuri tyliai šnabžda .. kad ji ten ne šiaip sau. kad apie ją buvo pagalvota.
  Na, ir plevenkime su lengvais ilgais sijonas vasaros lengvame vėjyje, na ir sukimės su
  .. pūstaisiais" mylimųjų glėbiuose. Na. ir būkime super elegantiškos. kai to labiausiai norisi. Na, ir žavėkimės mažomis putliomis kojytėmis tipenančiomis damutėmis ir šmirinėjančiais mažais vyrukais, kurie dar nejusdami. kad yra pasipuošę savo nerūpestingumu sukuria nepamirštamus prisiminimus apie gražią gražią vaikystę.