I dublis ft. II dublis

 • Mes - už "protingą" spintą.
  Limituoto "tiražo" kolekcijas leidžiame dažnai ne todėl, kad gyvenime mums labai trūktų veiklos ir ne todėl, kad mirk gyvenk bandytume Jums "įpiršt" kuo daugiau rūbų.
  Išleidę naujienas- mes stengiamės kurti labai darnų tęsinį.
  Nenutrūkstamų lengvų rytų "grandinėje".

  Pristatę naujienas- mes jokiu gyvu nesakome "čiao bambino" seniesiems spintos gyventojams.
  Mes visomis V&V dirbančiomis rankomis esame už senųjų derinių ATŠVIEŽINIMĄ naujienomis.
  Tai reiškia, kad įmaišę į seną derinį vieną naują rūbą- Jūs turėsite visai kitaip atrodantį, skirtingiems orams pritaikytą komplektą, su kuriuo galėsite ir vėl keliauti per kasdienybę, įsikabinusi "atrodau kitaip" jausmui už parankės.

  Kurdami kolekcijas, mes būname stipriai surėmę galvas ir intensyviai "sutelkę" bendras komandos mintis, kad skirtingų kolekcijų rūbai, kuriuos mes siūlysime rubrikoms "Derinam nederintus" nesipyktų atspalviais ir nešūkautų panašiais, bet kartu akį rėžiančiai skirtingais tonais.
  Mes apgalvojame, kad proporciškai derėtų ne tik tų pačių, bet ir aplink išsidėsčiusių kolekcijų "dalyviai".

  Todėl mes dažnai vaikštome įsikabinę Pantone drūtas paletes, mūsų kišenėse dažnai "kirba" kelių kolekcijų audinių gabaliukai....
  Nes mes- esame už lengvus rytus.
  Nes mes- esame prieš tarpusavyje nederančiais rūbais "užtvindytomis" spintomis.
  Nes mes- už ramybę galvose ir deriniuose.
  Ir prieš- chaosą visame kame.

  Pirmame dublyje pristatyto "Bronzos" kostiumo, kurį siūlėme derinti su plona palaidinuke, nereikės "padėt" į "antresoles"...
  II dublyje mes pasiūlysime po juo "įkurdinti" identiško atspalvio mielo audinio golfuką ir žygiuoti per rudenį ne tik stilingai, bet ir šiltai. 

  V.