„Įkvėpti vasaros“ švarkas

 • „Įkvėpti vasaros“ švarkas

  Kaina 76 
  128  Sutaupykite 52 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Mūsų istorijoje pradundėjo jau nemenka krūvelė kolekcijų, o štai dryžiukais marginto kostiumo- iki šios kolekcijos ir nebuvo.
  O juk pastarųjų vizija, man taip stipriai kvepia vasara!
  Kai taip norisi išsisprausti iš oficialumų ir formalumų ir stačia galva pasinerti į vasaros nerūpestingumą, žinoma, nepamirštant ir nepaleidžiant žinojimo, kad mes esame damos, su visa mums būdinga elegancija ir rafinuotumu apskritus metus. Todėl kaskart vasaros sezonui pasiūlydamos natūralaus pluošto, visų tipų mėgstamo lino švarką, esame užtikrinti, kad pataikėme į dešimtuką: vasariškai patogiai, bet su puikiai išlaikytu stilingumo ir elegancijos jausmu.
  Klasikinio kirpimo, prailginto silueto, stilingai paraitotų rankovių švarkas, su nemenkomis kišenėmis ir jam priklausančiu diržu, drįstu prognozuoti, bus vienas mylimiausių ir labiausiai vasara „alsuojančiu“ drabužių Jūsų deriniuose.
  Pridėjus faktą, kad šalia jo kolekcijoje „žygiuoja“ ir tokio pat audinio šortai bei palaidinė- belieka susiplanuoti atostogas kur nors, pavyzdžiui, romantiškoje Nidutėje ir išeiti į jos mielas gatveles užantin pasiėmus žinojimą, kad su apranga pataikyta tiesiai į dešimtuką.

   

  Ilgiai:
  Švarkas – 79 cm
  Rankovė – 64 cm

   

  Sudėtis:

  45% linas

  55% viskozė