Įspūdingų vėjų Vasara '18

 • Lankstinuką galite atsisiųsti čia ""

  KAIP ČIA VISKAS BUVO?
  Ir kartais imu ir pati nustembu, kaip mums NESISEKA.
  Kad kiek bebūtų kolekcijų fotosesijų-tiek nėra nei vienos, kuri įvyktų be jokių „jeigu ne pagalių, tai bent smulkių šakelių" pakaišiojimo į mūsų dardančius ratus.
  Sakau, gal pats likimas čia šitaip su mumis elgiasi?
  O gal jis nori mus išbandyti? Ir kaip rūpestingas tėtis auklėdamas savo vaikus nori, kad mes įdėtume pastangų siekdami savo tikslo?
  Bet, tėti-Likime, mes gi jau užaugę ir jaučiamės dorai išauklėti.
  Bet va ... vis tiek ne. Še tau „biškį" nesėkmyčių savo gražiame gyvenime.
  Ir ima ponas Likimas savo negrabiais pirštais barstyti druską ant mano ką tik iškeptos puikios Vasaros/18 vizijos.
  Kaip taisyklė- savaitė prieš Vasaros kolekciją aš tampu užkietėjusiu „Gismeteo" stebėtoju. Kartais chronišku, nes žiūriu, kas valandą, ar dar dažniau.
  O ir Lietuviški orai tą mano smalsumą patenkina-jie keičiasi dažniau negu aš spėju maigyt savo telefoną.
  Tad išimčių iš taisyklės nebuvo ir šįkart iš planuotų +19 ... tą dieną turėjome +12. Nepadėjo nei maldos, nei burtai, nei juokas, kas „būk geras, Ore. pasikeisk. sumokėsiu. Nepaperkamų nėra. Tik skirtingos sumos, už kurias parsiduodami".
  Nepadėjo niekas.
  Už siūlomus „kyšius" dar atsiuntė ir nesvietišką vėją, kurio gūsių atlaikymams turėjau įsikibti kur nebūt, kad manęs nenuneštų iš pačio to gražaus mano gyvenimo.
  Maža to- kad orų stebėjimo savaitė. nepasidarytų nuobodi man ponas Likimas atsiuntė ir sergančią Panelę Pa. Kuri būdama visai šviežias kūdikis naktimis miegojo geriau, nei tą savaitę. Tad atsirado papildomas galvos skausmas, kaip gi būt nemiegojusia. bet kad niekas to nepastebėtų?
  Fotosesijos rytą- supypsėjęs mano telefonas iškilmingai pranešė, kad prastas oras ir nemigo naktys yra vainikuojami fakto, kad mielos mūsų fotografės automobilyje užsirakinęs miega jos telefonas ir fotoaparatas. Atsirakinti neišeina. Automobilio centrinis- sugedo. Tą akimirką nori imti paranojinis juokas. bet neima.
  Makiažo pagalba-paslepiamos mano Patkos nemiegotos naktys. Avarinio atrakinimo ponas- išvaduoja fotoaparatą.