“Jauki” liemenė

 • Kaina 135 
 • O didžiosios ir jaukiosios liemenės!
  Jūs tokios naudingos, be galo lengvai derinamos ir kaip kokie stebuklingi generatoriai gaminančios daugiasluoksnius, stilingiausius gražios kasdienybės derinius.

  Kuriant šią kolekciją, turėjau progą atsidaryti vieną „atsiminimų“ stalčiuką ir iš jo išsitraukti pažadą Jums, kada nors kolekcijoje vėl pristatyti JUODĄ, šiltą (bet būtinai „nesikandžiojančią“) liemenę.
  Tiesą sakant ne taip jau baisiai paprasta rasti audinį, kuris visiškai atitiktų susidėliotą liemenės viziją, būtų standus, bet malonus ir nekeltų jokių kaprizų jį dėvint.
  Šįkart rankose supdami ilgaamžį, nenusisėjantį nepageidaujamais „burbuliukais“, švelnų ir jaukų liesti bei dėvėti audinį, suplojome katučių: juk pats metas ilgai lauktą liemenę „suprojektuoti“ DABAR.

  Juk pavasariai tokie nenuspėjami oru, tokie skirtingi vėjais ir temperatūrų šuoliais, o juoda, prie visko tinkanti liemenė, yra kaip puikiausia priemonė visas tas „išdaigas“ išgyventi jaukiai, šiltai, o kartu ir stilingai.
  Liemenę „apdovanojom“ didele apykakle, plačiu diržu, kurį pagal savo norus ir nuotaiką galėsite juostis priekyje, tokiu būdu drabužį suliemenuodami, arba stilingai sujuosti jį nugarytėje į mūsų mylimą „jūrinį mazgą“.
  Šoninėse siūlėse rasite pakavotas nemenkas kišenes, o kartu su liemene įsigysite ir žinojimą, kad tokį rūbą drąsiai galėsite derinti tiek prie sportinės, tiek prie oficialesnės aprangos.
  Kaprizų ir „dera/nedera“ nebus nei vienu atveju.

  ILGIAI:
  Priekis – 84 cm
  Nugara – 101 cm

  Sudėtis:
  95 % poliesteris
  5% vilna