„Jauki“ liemenė

 • „Jauki“ liemenė

  Kaina 135 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 •  

  O didžiosios ir jaukiosios liemenės!
  Jūs tokios naudingos, be galo lengvai derinamos ir kaip kokie stebuklingi generatoriai gaminančios daugiasluoksnius, stilingiausius gražios kasdienybės derinius.

  Kuriant šią kolekciją, į ją ištiesėme bilietus dviems šio audinio rūbams: “Onikso” megztukui ir  “Granito” sijonukui, prisiminę, kad “Pavasaryje/21” turėjome šio audinio ir liemenes, nusprendėmė dar saują jų „prikelti“ gyvenimui ir pasiūlyti trijų dalių komplektą arba galimybę jungti du iš trijų rūbų į pačius šilčiausius derinius.  

  Juk rudenėliai ir žiemos yra  tokie nenuspėjami oru, tokie skirtingi vėjais ir temperatūrų šuoliais, o juoda, prie visko tinkanti liemenė, yra kaip puikiausia priemonė visas tas „išdaigas“ išgyventi jaukiai, šiltai, o kartu ir stilingai.
  Liemenę „apdovanojom“ didele apykakle, plačiu diržu, kurį pagal savo norus ir nuotaiką galėsite juostis priekyje, tokiu būdu drabužį suliemenuodami, arba stilingai sujuosti jį nugarytėje į mūsų mylimą „jūrinį mazgą“.
  Šoninėse siūlėse rasite pakavotas nemenkas kišenes, o kartu su liemene įsigysite ir žinojimą, kad tokį rūbą drąsiai galėsite derinti tiek prie sportinės, tiek prie oficialesnės aprangos.
  Kaprizų ir „dera/nedera“ nebus nei vienu atveju.

   

  Detalės:

  -Šiltas, tačiau visai “nesikandžiojantis” audinys

  -Trapecijos formos siluetas

  -Didelė, apykaklė, kurią galėsite “pastatyti/paguldyti” atsegant arba susegant “knopkytę”.

  -“Pakavotos” kišenytės sušalusioms ir neturinčioms, kur pasidėt rankoms.

   

  Ilgiai:

  Priekis – 84 cm

  Nugara – 101 cm

   

  Sudėtis:

  95 % poliesteris

  5% vilna