"Kapučinas" megztukas

 • "Kapučinas" megztukas

  Kaina 145 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Šiluma šilumai, tačiau tiesa tokia, kad į mūsų gimtąją Lietuvėlę ponas Pavasaris užsuka ilgokai paklaidžiojęs snieguotais patvoriais.
  Todėl dėliojant Pavasarines kolekcijas, mes labai stipriai apgalvojame, kad startuojant naujienoms vasario gale - gimtinėje, kaip taisyklė spaudžia pats didžiausias šaltis ir "pabėrus" tik plonyčių rūbų, sukeltume dvi rizikas:
  Pirmoji - Jus peršaldyti, nes priėmus į spintą naujienų, reta kuri atsilaiko jų neišvedusi pasivaikščioti į naujus derinius, kai už lango ūžia gūdi žiema.
  Nesistebiu. Tame "neišsilaikančiųjų" tarpe ir aš pati.
  Antroji, didelė rizika pamatyti nuleistas žemyn Jūsų nosis, nes tenka pripažinti, kad labai plonų rūbų, čia Lietuvoje, prireikia gerokai rečiau, nei šiltesniųjų.
  O ir plonieji - beveik visuomet pašonėje privalo turėti šiltesnį, spalviškai ir stilistiškai tinkantį "draugą".
  Ir visos šitos ilgos rašliavos gale - pristatau JĮ - pagaliau susagstomą, "ivory" spalvos šiltuką, kurį drąsiai galėsite kurdinti ne tik ant šios kolekcijos rūbų, bet ir jungti į jau pamiltus derinius.


  Detalės:
  - Numegztas iš Jums ir mums gerai pažįstamo vilnos siūlo, kuris pasižymi itin lengva priežiūra ir visai nesileidžia į draugystes su "nedoraisiais burbuliukais".
  - Įsimylėtos ir deriniuose karaliaujančios "ivory" spalvos.
  - Vidutinio storio, todėl tikrai tilps ir po paltuku ar striuke.
  - Susagstomas sagomis, ši megztukų savybė itin naudinga keičiantis sezonams, nes suteikia galimybę "reguliuotis" reikalingą šilumos kiekį, kuris kaip taisyklė kinta netgi tos pačios dienos eigoje.

   

  Sudėtis:

  60% akrilas

  30% mohera

  10% vilna

   

  Išmatavimai:

   

  Universalus 164-170

  Universalus 172-178

  Krūtinės apimtis

  100

  100

  Liemens apimtis

  100

  100

  Pečių plotis

  40

  40

  Reglano rankovės ilgis

  73

  73

  Ilgis nugaroje

  54

  60