Kodėl viskas bus taip...

 • Esu Mama.

  Dviejų vaikų,

  Ir idėjų.

  Vaikų nešioti glėbiuose nebereikia. Patys laksto savo išstypusiom kojom ir žygiuoja tik padrąsinimo reikalaujančiais žingsniais per nuotykių pasaulį.

  Užtai idėjos - tik ūgtelėjusios ir išleistos į pasaulį, tuojau vėl gimsta naujomis.

  Nešioju jas mintyse, maitinu kasdieninių jaukių akimirkų nuotaika,

  supu priešužmigimo stadijose po dienos įspūdžių pailsusioje galvoje,

  kartais sapnuoju.

  Retkarčiais pabundu vidurį nakties,užsimiegojusiom akim bandau surasti kažkur užmigusį telefoną ir negrabiais pirštais užsirašyt kažką, ką bijau ryte būt pamiršusi.

  Dažniausiai tai būna smulkmenos, plika akimi menkai pastebimi dalykai, kurie galop susibėgę į būrį tampa jau vienuoliktus metus gyvuojančia V&V gražaus gyvenimo filosofija.

  Jau labai seniai supau mintyse idėją turėti www.viktorijos.lt svetainę ne tik kaip e-parduotuvę, kurioje galima susidėti į krepšelį patikusias prekes.  

   Jau prieš kelis metus pradėjau kukuliais voliot mintis, apie svajonę, kad apsilankius mūsų svetainėje, į tą patį krepšelį būtų galima įsidėti ir

  geros nuotaikos, paskaičius vakaro istorijų prieš miegą, 

  įkvėpimo, iš kasdeninių smulkmenų, kurio kartais taip pritrūksta.

  Niekada nenorėjau būti tik paprasta „drabužių krautuvė“, į kurią atsitiktinai užklydus būtų galima įsigyti vieną ar kitą rūbą. Visada norėjau, kad šalia įsigijamo rūbo, Jūs dovanų gautumėt ir idėjas, kaip jį derinti, būdus, kaip jį panaudoti, detalių pasiūlymus, kaip klasikinius derinius paversti žaismingais kasdieniais ir paprastus- oficialiais ir prašmatniais.

  Visada svajonėse supau turėti tokią „svetainę“, į kurią užklydus būtų gera.

  Kurioje, kaip jaukiame namų „salione“, įsitaisius  ant patogios kasdienybės „sopkutės“, būtų galima pasivaišinti ką tik iškeptomis idėjomis, gurkštelėti gero ūpo ir pasisvečiavus išeiti su  žinojimu, kad išaušęs rytojaus rytas bus lengvas aprangos pasirinkimu, o diena kunkuliuojanti pasitikėjimu savimi.

  Tiek suderintos aprangos, tiek gražių emocijų prasme.

  Į Jūsų, mano mielos Damos, rankas, atiduodu savo ilgai augintą kūdikį- naująją mūsų svetainę.

  Kurioje aš dalinsiuos ne tik naujų kolekcijų drabužių nuotraukomis, bet į Jūsų prekių krepšelius dovanų įdėsiu idėjų, patarimų, įžvalgų, trumpų video, jaukių istorijų prieš miegą, mažų įkvėpimų iš kasdienybės.

  Ir dėkodama už Jūsų meilę ir dėmesį mums, viską perrišiu  vienuoliktus metus augančio jausmo „kaspinu“, kad noras būti daugiau nei tik atsitiktine drabužių krautuve – yra didelis, kaip dramblys ir nuoširdus iki mėnulio ir atgal.

   

  Jūsų,