Kodėl viskas bus taip?

 • Ponas Ruduo jau spėjo įsisupti ant vėsos sūpynių. Rytais šalčio "žnaibuliais" žandus gairina nebe toks draugiškai nusiteikęs vėjas, o vakarais taip ir norisi "kuistis" į drūtesnį šaliką ir ant galvos "apgyvendinti" kepurę.
  Laikas, kai iki Kalėdų dar liko "rodos" šviesmylė, o prisiminimai apie Vasarytės nerūpestingumą iš galvos kraustosi rekordiniu greičiu.
  Kartu bandydami išsiviliot ir gerą nuotaiką, bei ūpą.
  O kad maža nepasirodytų-
  "Magaryčių" pasiūlo padovanot: rudeninį slogutį ir jausmą, kad "aj gal nieko nenoriu/nereikia".
   
  -STOP STOP STOP,- sakau, mano mielas, laike.
  Būk Tu vėsus, "raudok" į palangę lietaus lašais, siausk vėjais ir drybsok ant kiemo sunkiai peršokamom balom, bet NUOTAIKOS NELIESK!
  Jokių "rudeninių" slogučių ir liūdesėlių į puikiai riedančius gražios kasdienybės ratus nekaišiok!
   
  Jausmas pažįstamas?
  Jeigu taip, tai
  "paauklėkit" bent mintyse įsismarkavusį Rudenį, dažniausiai "susarmatytas" jis greitai "susipakuoja" nedorąsias savybes ir vėl pakvimpa ką tik iškeptu obuolių pyragu, jaukiais vakarais prie knygos ir pasivaikščiojimais, margaspalviais lapais apkritusiomis parkų alėjomis.
   
  Šįkart beldžiuosi su nediduku nuotaiką keliančiu "desertu" akims ir produktyviu protingai sudėliotos  spintos "atšviežinimu".
  Dedikavę "MUST HAVE" mini kolekciją MEGZTUKĖLIAMS, džiaugiamės, galėdami Jums pasiūlyti "Lengvų rytų" draugų, kurie puikiai
  "pritaps" prie jau senbuviais spėjusių tapti "Rudens-žiemos 23/24" pirkinių, o kai kurie taps puikiu įkvėpimu tik dar stipriau laukti ir nusiteikti Šerkšnu pasipuošusioms KALĖDUKĖMS.

  Mua,
  V.