Liemenių derinimas

 • Liemenės- reikalas GERAS. Ir didžiosios „G“ raidės.


  Kodėl? Pasiaiškinam:

  1. Jos yra beprotiškai tinkamos sluoksniavimui.

  Sukurdamos papildomą sluoksnį, jos neprideda per daug „masės“ ir nedaro iš mūsų „svogūnėlių“.

  2. Jos gali būti naudojamos apskritus metus.

  Kaip mano Mama vaikystėje sakydavo- rūbas „DEMISEZONINIS“, o tai reikšdavo, kad keičiantis sezonui nereikės jo užkelti į „antresolkas“.
  Vėsų sezoną- liemenės suteikia šilumos, įkurdinant jas po švarkeliais ar megztukais, na o šiltąjį- suteikia galimybę jas naudoti ant berankovių palaidinių, kaip puikų viršutinį drabužį.

  3. Jos sudėlioja taškus ant „i“.

  Ir visai paprastą derinį “paverčia” užbaigtu, apgalvotu ir tiek stilistiškai, tiek spalviškai užbaigtu.
  TRŪKUMAS?
  Nežinant ir spintoje nerandant, kas tiktų prie jų tiek spalviškai, tiek stilistiškai- gali būti nemenkas galvos skausmas, kuris atsiranda,kai žiūri į save vendrodyje ir nesupranti, kas nepatinka. Dažniausiai tai būna ne vietoje ir visai nelaiku išlendančios, ne baisiai tinkančios apatinio drabužio rankovės arba apykaklė.

  Kalbėdama apie “Stilingąją” liemenę, šįryt susiskaičiavau, kad drabužinėje turiu jų net penkias. Vienodas. Tik skirtingų spalvų. Ir perpurčius savo derinių “sandėliuką” galiu drąsiai pasakyti, kad jos atitinka mano aukščiau išvardytas visas tris taisykles.
  O kas man, kaip jų savotiškai “motušei” smagiausia, kad iš visų penkių neturiu mėgstamiausios ir lygiomis teisėmis naudoju deriniuose jas visas.

  Tris kart valio.
  Tegyvuoja liemenės.
  Maži.
  Daug vietos neužimantys, bet labai funkcionalūs, spintos gyventojai.


  Liemenių mylėtoja,
  V.