"Lūžtančios spintos" efektas.

  • Ar teko kada išgirsti iš kolegės atodūsį: "Vaje, kiek rūbų tu turi. Kasdien vis naujai ir naujai".
    Teko? Paglostė širdį?
    Turbūt ir diskutuoti nereikia, kad taip.
    O dar maloniau būna, kai iš tikrųjų spintai nuo perkrovos joks sulūžimas negresia, o va daug kam atrodo, kad kasdien iškeliauji į kasdienybę su vis nauju rūbu.
    Žinot, kokia viso to paslaptis?
    DERINIMAS.
    Ypač į "duetą" sujungiant visai skirtingų, rodos ir nelabai tinkančių spalvų rūbus.

    Damos, atsiminkite, dvi spalvos NIEKADA NESIPYKSTA. Turbūt netgi sujungus geltoną su raudona į vieną krūvą ir parinkus tinkamus aksesuarus, gautume efektą "wow". Nors mintyse sudėliojus tokį spalvinį derinį, nejučia susiraukia nosis ir prieš akis iškyla dalis Lietuvos vėliavos.
    Šiandien, lietingą antradienį, dar besivartydama lovoje, kažkodėl pagalvojau apie dviejų, niekada nederintų spalvų sujungimą.
    Į "eterį" stojo: "mėta" iš Summer Offiso ir "karamelė" iš Pavasario/21.
    Mano akiai rezultate gavosi labai "gardus" derinys, kuris ir liko mane lydėti per apskritą dieną.
    Iš dangaus lyja, o dvi skanios spalvos, patogiai įsitaisiusios ant manęs, kelia nuotaiką iki debesų.

    Norite ir Jūs išgauti "lūžtančios spintos" efektą, gaudykit kelis patarimus:
    Nebijokite derinti dviejų spalvų. Jos nesipyksta, kad ir kokios skirtingos būtų.
    "Susukdamos" neįprastą spalvinį derinį, aplinkiniams sukelsite įspūdį, kad atrodote labai naujai ir Jūsų spinta lūžta nuo "šviežių" rūbų, o iš tikrųjų, derinyje būtų panaudoti seni spintos gyventojai, tik sujungti į naują spalvinį duetą.
    Jeigu vakar karamelę derinot su pilka, tai šiandien imkit ir suderinkit su mėta.
    Didžioji derinio rūbų dalis bus panaudota ta pati, o va derinio "šviežumo" efektas bus "atrodo visai kitaip".

    Kad ir kiek rūbų turėsite ir kasdien "išvesite pasivaikščioti" vis naują pvz. pilkos spalvos rūbą, turbūt nepavyks išgauti iki dangaus nuotaiką pakeliančio jausmo, kai išgirsti iš aplinkinių: "wow, kiek tu drabužių turi!".
    Dažniausiai aplinkiniai nėra tokie pastabūs:) Ir rudos kelnės, nuo karamelių ar cinamoninių, ne kaži kiek skiriasi.
    Žvilgsnius traukia ir kuria, įspūdį, kad spintas lūžta nuo rūbų kiekio- vis nauji spalviniai ir formų deriniai.

    Derinkite ne tik rūbus, bet ir aksesuarus. Iš pažiūros smulkūs daikteliai, tokie kaip žiedai, apyrankės, pakabučiai, laikrodžiai, diržai, rankinės, kepurės yra taškai ant "i" ir neretais atvejais daro stebuklus.
    Bei veikia kaip geri klijai, padėdami sulipdyti dvi neįprastas akiai spalvas ir išgauti lengvo ryto tikslą, kai žiūri į veidrodį ir pati sau patinki.

    "Jungdamos" derinius, nepamirškite proporcijų, atsiminkite, kad viršutinius rūbus galima susikišti į kelnes, galima juos "atskirti" diržais.
    Galima tą patį rūbą vienos dienos derinyje susiliemenuoti, kitą dieną- jo charakterį parodyti visai kitokį, paliekant jį palaidą.


    Nebijokite "žongliruoti" stiliais. Vieną dieną derinyje panaudota beisbolo kepuraitė ir grubūs kedai, su netvarkingai užrištu ant pečių megztuku, o kitą dieną prie tų pačių rūbų priderinti dailūs bateliai ir elegantiška rankinė su paltuku? Kodėl gi ne!
    Keičiant stilius ir išbraukiant iš savo žodyno "tai ne mano stiliaus" terminą, kasdien gausite komplimentų, kad atrodote "ir vėl naujai".

     

    mua,
    V.