“Migdolinės” kelnės

 • Kaina 90 
 • Vienas iš rūbų su kuriuo bet kokia proga yra sunku prašauti, mano nuomone yra klasikinio kirpimo, kostiuminio audinio kelnės.
  Galbūt pasakius tokią dvigubą „porciją“ griežtų epitetų, prieš akis ir iškyla gana nuobodus „ofiso tetulytės“ vaizdas, tačiau iškart prijungus faktus, kad klasikinių kelnių forma nebūtinai turi būti nuobodi, o kostiuminio audinio spalvų ir faktūrų yra daugiau nei galva išneša- kelnių aš į spintą priimu daug.
  O tada, jau galima vaizduotei paleist plaukus ir leist „pamojuot“ sparnais, kaip jas derinti.
  Prie baltų marškinukų, prie jaukių megztukų, prie mėgstamų švarkelių, o gal tiesiog prie kuklaus juodo “golfyčio”?
  Šioms kelnėms parinkome praktišką, labai lengvos priežiūros audinį, kurį „apdovanojome“ be galo gražia migdolinės latte spalva.
  Nepamiršome ir „must have“ šoninių kišelių ir ilgo, šįkart neprisiūto, dirželio, kurį galėsite pakeisti į, pavyzdžiui, odinį.
  Rekomenduojame dėvėti porą kartų stilingai paraitytas ir garantuojame, kad kelnės „nepaves“ nei kasdieniniuose deriniuose, nei ištikus reikalui subtiliai pasipuošti.
  Būtinai suderinkite jas su “baby blue” šios kolekcijos dalyviais, netikėtai atrastas, bet man šis dviejų atspalvių derinys yra kažkoks daugiau nei įspūdis “wow”.
  Jeigu turite šias kelnes iš Kalėdinės mūsų kolekcijos- tuomet keliame nykštį į viršų. Jeigu neturite- puiki galimybė prisijungti jas tiek į žieminio garderobo, tiek į pavasarinio derinius.
  Jos taip stilistiškai ir spalviškai tiko, kad nusprendėme nors nedideliu kiekiu – pasisiūt papildomai ir papuošti jomis misterį PAVASARĮ.


  ILGIAI:
  Vidinė siūlė – 69 cm
  Išorinė siūlė – 98 cm

  Sudėtis:
  78% poliesteris
  19% viskozė
  3% elastanas