„Mono“ jaukus megztukas

 • „Mono“ jaukus megztukas

  Kaina 135 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Esame užkietėję drūtų megztinių mylėtojai ir savo spintose glausdami ne vieną stipriai „prisijaukintą“ šiltulį- net ir pačios stebimės, kad neturime anei vieno JUODO.

  Turime pilką, karamelinį, baltą, rožinį, mylimąjį ivory spalvos „Kedrą“, o štai – tikro juodo- ne.

  Situaciją taisome.

  Tačiau atsižvelgdami į tai, kad bilietus daliname Pavasariu kvepiantiems naujokams- stabtelėjome ties siūlų ir rašto pasirinkimu.

  „Nevalia tampyt Pavasario už ūsų ir spintas „prifarširuot“ baisiai šiltais rūbais, dar supyks „anas“ ir trepelėjęs koja, nuspręs būti vėsus ir nedosnus šiluma“.

  Todėl lyginant su „Cukruotu“, „Dideliu ir mylimu“ megztuku- jis plonesnis, praktiškai „nekandus“ ir stipriau adaptuotas atidundančio šiltesnio oro sezonui.

  Skamba puikiai?

  Pridėjus faktą, kad juodas, mielas megztinėlis tinka praktiškai į visus galimus lengvų rytų derinius, o savo jaukiu romantiškumu pretenduoja būti stipriu konkurentu jau esamiems spintos šiltukams- leidžiame jį į gyvenimą labai ramia sąžine ir širdimi, nes žinome, kad jam pasiseks prisibelsti iki Jūsų širdžių.

   

   

  Detalės:

  -        Vertindama megztuką „būti ar nebūti“ aš visuomet pamėginu- timptelėti vieną rankovę ilgyn ir patikrinti, ar modelis tinkamas vieno petuko jaukiam „apnuoginimui“.

  Nežinau, kaip Jums, bet man tai viena patraukliausių visų megztukų savybių.

   

  -JUODAS! Net keista rašyti, bet taip- mūsų horizontuose juodos spalvos megztas gaminys atsiduria PIRMĄ KARTĄ.

   

  -Megztukas tinkamas dėvėti tiek su kelnėmis, tiek su sijonais, puikiai dera ant marškinukų.

   

  -Jam parinkome tvarkingo „kvadrato“ siluetą, tai reiškia, kad jis neturi savo apačioje įvertos gumytės, kuri sutrauktų jo apačią.

   

   

  Ilgiai:

  Megztukas – 55 cm

  Rankovė – 54 cm

   

  Sudėtis:

  30% mohera

  4% vilna

  36% akrilas

  30% poliamidas