MUST HAVE '20/21

 • Lankstinuką galite atsisiųsti čia ""  

  KODĖL VISKAS BUS TAIP?
  Trumpai drūtai?
  Nes mes turime ausis. Daug ausų.
  Ir Jus girdime.
  Visada.
  Ne iškart ir ne „čia ir dabar“ galime sureaguoti, bet tvarkingai „susisandėliavusios“ viską, ką išgirdome į savo galvos stalčiukus, esant laisvesnei minutėlei nuo kukuliais besivoliojančių sezoninių kolekcijų darbų– juos atidarinėjame ir vykdome.
  Kiek daug pyptelėjimų sulaukėm iš nespėjusių į jaukiųjų „Laimingų“ suknelių traukinį.
  Kiek daug atodūsių išgirdome „kodėl šiais metais nėra mėgstamųjų „Mažų“ megztukėlių, tinkančių tiesiog visur ir prie visko.
  Kiek laiškelių mūsų dėžutėn prikrito su prisegtom „Didžiųjų įspūdžių“ paltuko nuotraukom, palydėtom p.s. Prašau, pakartokit.
  Jeigu skaitote šį postą, reiškia prijaučiate mūsų kūrybai.
  Todėl tikėtina, kad kai kuriuos rūbelius, kuriuos šįvakar pamatysite „MUST HAVE“ kolekcijoje jau matėte o gal ir turite.
  O galbūt pataikėme "prikelti" antram gyvenimui tokį, apie kurį ilgai svarstėte, bet jis taip ir nespėjo įšokti į Jūsų spintą?
  O galbūt kažkurį jau "stipriai" spėjote "numylėti ir į jų vietą esate pasiruošusi priimti naują, patobulintą sąžiningai "numylėtojo" brolį ar sesę?:)
  Ir nors ši kolekcija gimė iš mūsų galvoje sutūpusių klienčių prašymų atgaminti vieną ar kitą, pridėjome šiek tiek kiekvienam ir prieskonių.
  Vienam pakeitėm spalvą, kitam detales, trečiam užrašus-dar kelis suplakėm "kokteiliu" iš kelių, bei neapsiėjome be kelių naujienų.
  Viliamės šiltukais paglostyti pastaruoju metu kiek "susiraukusias" debesimis ir nespėjusias po rudeninio dušo išdžiūti dienas.

  Mua,