„Offline“ terba

 • „Offline“ terba

  Kaina 110 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • „OFFLINE is the new luxury“ ir rodos šioje vietoje galėčiau dėti tašką, nes šioje rankinėje sutilpo bene didžiausias mano Vasaros palinkėjimas sau ir Jums.

  Bent kartais leisti sau būti „nepasiekiamai“ skambučiais, žinutėmis, e-mail‘ais.

  Atsiriboti nuo „ups‘iukų“, „reikia išspręsti“ klausimų ir mėgautis akimirka be telefono ir kompiuterio.

  Žinau, kaip tai yra sunku. Bet persimetus per petį šiuo teiginiu „tatuiruotą“ terbą- žygiuosiu per Vasarą ir stengiuos sau ir Jums pasistengt „kartais NEBŪT visur, būt tik ten, kur esame pačios reikalingiausios, svarbiausios, nepakeičiamos ir napavaduojamos“.

   

  O dabar apie „terbos“ atsiradimą.

  Kaskart šovus į galvą idėjai- o kaip faina būtų turėti ir derančią prie veidrodyje gimstančio derinio rankinę- įsijungia antras „blaivus“ protas.

  Rankines siūti brangu, norint jas siūti iš kokybiško audinio- jos visiškai nenusileidžia rūbams, na o pridėjus visas dedales, furnitūrą ir siuvinėjimus- jos kaina auga, kaip Babos užmaišyta mielinė tešla jaukioje kambario temperatūroje.

  Tada komandiškai rymome prie gauto (kaip taisyklė mums labai patinkančio rezultato) ir svarstome „ką daryt?“.

  Leist į gamybą- ar tiesiog palikti, kaip gražų rekvizitą fotosesijai, be galimybės jį įsigyti.

   

  Šįkart buvo ne kitaip.

  Surėmusios mintis, mes ištiesėme „terbai“ bilietą į Vasarą, dar sykį įgarsindamos kad stilingas aksesuaras prie šiltojo sezono derinių yra ne mažiau svarbus, nei bet kuris drabužis.

  Ir dar- šįkart mūsų „terba“ turi specialią skrybelės nešimo „konstrukciją“, kuri ją dar stipriau kilsteli ant  aukštesnio „nuostabi“  laiptelio, nes apie tokį „įrenginį“ vasaros rankinei- aš labai seniai svajojau.

   

  Sudėtis:

  50% Medvilnė

  50% Poliesteris

   

  Išmatavimai:

   

  Universali

  Aukštis

  39

  Plotis

  58

  Dugno plotis

  20