Ponai planai ir Panelės datos


 • PRIE PIRMOS KAVOS

  Šįryt pramerkusi akį, per sekundės dalį išvaikiau aplink jaukiai sutūpusius sapnus:
  -Fotosesija!!!
  Ir padėkodama atskridusiai pirmai dienos minčiai bent jau už greitą išsikapstymą iš sapnų, atsidusau:
  -Atšaukta fotosesija.
  Už lango apsiniaukę, pavasarine šiluma vėl lyg nekvepia, o mintyse kruopščiai sudėliota fotosesijos vizija, kurioje buvo reikalingas ir geras oras, ir jaukūs saulės zuikiai ir lengvas, vos juntamas vėjelis, atidėta iki....dosnesnės šiluma dienos.
  Tačiau paspausdami mygtuką „atidėti“ mes niekada nenukabiname nosies ir tai padarome žinodami, kad priėmę sprendimą neatšaukti, mes nepadarytume taip gerai ir gražiai, kaip buvome užmanę.
  Todėl oficialiai pranešu, kad tinkamą fotosesijai dieną mes rasime, o mini kolekciją, kurią „pakrikštijome“ „SUMMER OFFICE‘u“ dienos šviesą išvys pačiam balandžio gale.

  Vėliau, mes įkvėpsime gurkšnį šviežio oro ir čiupsime už ragų „Vasarytės/21“ fotosesiją. Jau dabar pradedu nejučiomis žvalgytis į tikėtina dar kūliais persiversiančias orų prognozes, bet, ką darysi, kai širdis dainuoja vasarą, o mintys supa lengvą ir pilną atostogų jausmo viziją.
  Su oru mes susitarsime, o kas labai laukia- mūsų Vasarytei padėkite taškelį savo darbo kalendoriuje gegužės gale.

  Pasisėmę rieškučiomis atostoginės Vasarytės, mes nesustosime.
  Jau dabar Story’iuose vis pabarstau intrigėlių apie mūsų šių metų „Milkshake‘ą“, kuriame šįkart atsisakę skaniaspalvių suknelių vizijos, mes pristatysime tikrais spintos vitaminais galimus tituluoti ryškių spalvų švarkus, palaidines ir dar keletą beprotiškai skanių derinių „sugeneruojančių“ rūbų.
  Pastelės nebus, taškysimės spalvomis, turbūt kaip dar niekad.
  Startas? Planuojame šauti vitaminų fejerverką aplink Jonines, birželio II pusėje.

  Liepą naujienų neturėsime. Bet pažadame nesedėti dyki ir „susiguldyti“ į nuotraukas RUDENĮ-ŽIEMĄ 21/22. Tradicijų nelaužysime ir šaltojo sezono kolekciją „ant lėkštutės“ Jums atnešime rugpjūčio pabaigoje, tradiciškai padaliję kolekciją į šiltesniąją, skirtą rudens pradžiai ir šaltesniąją, skirtą atsėlinantiems žiemos orams.

  Viskas. Artimiausio pusmečio planas-chuliganas toks.
  Palaistytas kruopščiai sudėliotais planais ir parištas, kad nekryptų į šoną mano taip mėgstamu aiškumo ir kruopščiai suplanuotų darbų siūlu.

  Turite norų? Savjonių?
  Jaučiate, kad spintose kažko labai stipriai trūksta?
  Kažkas iš „mylimiausių“ jau atgyveno savo dienas?
  Ka srytą atsidarius spintą pirmas iš jos galvą iškiša vienas ar kitas „atsitikęs deficitas“?
  Pačiulbėkit mums į ausį savo norus ir mes būtinai tvarkingai juos susisandėliuosime į galvos stalčiukus, kad pasitaikius galimybei, mes galėtume Jus padaryti dar laimingesnes.

  Linkiu skanaus paskutinio kavos gurkšnio ir saulėtos nuotaikos,
  Panašu šiandien teks pasigaminti ją pačioms.
  Pagal prognozes šiandien saulytė pasiėmė mamadienį.
  V.