Prie pietų kavos...

 • NAUJASIS MŪSŲ „SALIONAS“ www.viktorijos.lt
  TRUMPAI DRŪTAI APIE ESMINIUS PASIKEITIMUS.

   

  Žinot, aš nuo vakar galėjau nieko nevalgyt. Nes vistiek būčiau soti. Nuo Jūsų desertinių žodžių...
  Apie mūsų naują „salioną“ www.viktorijos.lt, kuriame daugelis vakar nepagailėjote savo brangaus laiko ir „krestelėjot“ bent kelioms minutėms ant virtualios „sopkutės“.


  Neslėpsiu. Surinkti daugybės metų išsibarsčiusias „priešmiegines“ istorijas, visų įvykusių kolekcijų katalogus, po kelis kompiuterius „pasėtas“ nuotraukas ir kitą informaciją buvo nemenkas visos komandos iššūkis. Bet užtai dabar supdama jas visas vienoje vietoje, jaučiuosi spaudžianti glėbyje didelį savo užgyventą turtą, kurį galiu dalintis ir su Jumis, mano mielos Damos.
  Tačiau pasaldintos istorijos, praeities kolekcijų prisiminimai yra ne vienintelis mūsų naujos svetainės privalumas.
  Mes norėjome, kad naujasis mūsų „salionas“ būtų ne tik jaukus, bet ir PATOGUS.


  Todėl norime juodu ant balto „ištarškėti“ Jums keletą naujovių:
  1.Pagaliau visi registruoti mūsų pirkėjai galės sekti savo pirkimų istoriją. Ir prisijungus prie sistemos, galės bet kada apžiūrėti savo prekių krepšelius.
  2. Kai tik mūsų e-parduotuvėje patvirtinsite užsakymą, sistema automatiškai Jums sugeneruos siuntinukui DPD kurjerio kodą, pagal kurį iškart galėsite sekti savo pirkinio kelionę.
  3. Visoms perkančioms virš 200 Eur su siuntimu Lietuvoje arba ES šalyse, dovanojame nemokamą siuntimą. Įsidėjus prekę į krepšelį, sistema Jums „paskaičiuos“, kiek „trūksta“ iki nemokamo pristatymo.
  4. Nuo šiol galėsite rinktis Jums patogų pristatymo būdą (atvežimas kurjeriu į biurą ar namus arba patogus paštomatas, kurį iškart galėsite rinktis iš pateikto sąrašiuko).
  5. Nerandate Jums reikalingo patikusio drabužio dydžio? Sistemoje „įdiegėme“ naujovę, kad palikus savo e-mail'ą, mes automatiškai atsiųsime į jį priminimą, kai tik norimas drabužis ar jo dydis vėl bus e-parduotuvėje.
  6. Naujienas, “draugiškiausių kainų“ drabužius mes nuo šiol žymėsime specialiais ženkliukais, kurie Jūsų akims leis nepasiklysti tarp kelių kolekcijų drabužių.
  7. Kai naujoje e-parduotuvėje pasirodys nauja kolekcija, mes ją sudėliosime taip, kad po kiekvienu drabužiu, Jūs matytumėte kitus drabužius, besąlygiškai derančius prie „apžiūrimojo“. Viliamės, kad tai palengvins Jūsų apsisprendimą,o labiausiai- lengvus rytus.
   8. Siekiant maksimaliai supaprastinti apmokėjimo tvarką mūsų e-parduotuvėje padaugėjo galimų atsiskaitymo būdų. Užsakymus patogiai apmokėti galėsite Jums patogia el. bankine sistema (Swedbank, SEB ir t.t.), PayPal'u arba kreditine kortele ir dar keliais kiek mažiau populiariais mokėjimo būdais.
  9. PAGALIAU mes turėsime skyrelį "Inspiracijos", kuriame mes Jums "ištransliuosime" aktualijas, pasiūlymus, derinius ir kitą naudingą informaciją, kurią priėmus į galvas, rezultate patogiau įsitaisys ne kas kitas o.....Ponas LENGVAS RYTAS ir didelis, kaip dramblys pasitikėjimas savimi.

   

  Turite pastabų, komentarų, kaip galėtume tobulėti?
  Mes esame pasiruošę jas išgirsti ir jeigu tik galimybės leis- TOBULĖTI.

  Ačiū už tai, kad leidžiate augti ir skleistis,
  V.