„Rustic“ blazeris

 • „Rustic“ blazeris

  Kaina 165 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Jeigu kas paprašytų įvardinti pastarųjų metų V&V stilistiką trumpai, turbūt be ilgų pasvartymų rinkčiausi kažką iš „Office comfy“ arba „ Comfort casual“ „terminų“.

  Mūsų veiklos pradžioje pirmaisiais smuikais grieždavo stiprus „Office classy“, su daug pieštukinių suknelių, tokio pat silueto sijonukų ir švarkelių komplektų, klasikiniais marškinukai, tuo tarpu pastaraisiais metais, ypač praūžus nedoram vienkiemio režimui, į mūsų horizontus atūžė kiek laisvesnis stilius.

  Nuolat klausomės Jūsų, analizuojame, kas iš kolekcijos gretų dingsta greičiausiai, o kas sulaukia išpardavimo, be to, pirmomis kolekcijos dienomis, butikėlyje sukinėjuosi ir aš pati, todėl turėdama progą „prisiliesti“ prie Jūsų bendravimo, nuolat iš tokių dienų „išsinešu“ pilną galvą pastebėjimų, idėjų.

  Tokiu būdu V&V stilistiką formuojame ne tik mes, stovinčios prie kūrybinio ir gamybinio vairo, bet ir Jūs, mielos Damos, besipuošiančios pas mus ir mūsų rūbais žygiuojančios per gražią kasdienybę.

   

  Todėl „long story short“- pastaruoju metu matome Jūsų didžiausią meilę tiems rūbams, kurie atitinka kriterijų „pasipuošti nepersipuošiant“ ir tinka dėvėti kasdien, o prireikus- su tuo pačiu drabužiu, gal tik pakeitus avalynę, galite drąsiai žygiuoti į vieną ar kitą progą ir gana aukštai pakelta nosimi jaustis, kad be  nervinių ląstelių sugadinimo ir vėl galima suptis ant komplimentų sūpynių.

   

  Žinodama, kad šioje kolekcijoje bilietą į ją noriu ištiesti „Ryžam“ švarkui, skrupulingai apmąsčiau, kokio jo dar mūsų pastaruosiuose kūrybiniuose horizontuose nebuvo.

  „Blazer“ stiliaus švarkas puikiai atitinka „office comfy“ stilistiką, šalia kiekvienam švarkui būdingų klasikinių detalių, jis turi gerą saują ir tokių, kurios daro jį stipriai išskirtiniu:

  -        Rankovės, kurias rekomenduojame dėvėti stilingai „subruktas“ ir užsegtas sagyte, kuri  prilaiko rankogalyje „instaliuotą“ juostelę.

  -        Nugaros detalė, kurią mes „perfrazavom“ iš Kalėdukių šokoladinio švarko, sulaukusio aibės gražių atsiliepimų. Ir jeigu Kalėdų kolekcijoje švarkelis galėjo pasigirti įstrižu nugaros kirpimu, naujokui mes parinkome taisyklingą horizantalų kirpimą ir funkcionalias sagas.

   

  Prie šių klasikiniam švarkui nebūdingų detalių, prijungus gana švarų ir tvarkingai sukonstruotą švarko priekį- gauname rūbą, kuriuo galėsite ir puoštis, ir keliauti kasdien į darbą, nesukdamos galvos, kad ant savęs išsinešate dar vieną nuobodų ofisinį švarką.

   

  Detalės:

  -        Klasikinio ilginto silueto švarkas griežia vieną svarbiausių partijų „keturdalio“ „Rustic“ kostiumo „preliude“.

  -        Pasiūtas iš patikrinto ir visai nekaprizingo kostiuminio audinio.

  -        Šarminga nugarytės detalė.

  -        Tolyn nuo nuobodaus klasikinio švarko švystelėjančios rankovės, kurias rekomenduojame dėvėti stilingai „subruktas“.

   

  Ilgiai:

  Švarkas – 78 cm

  Rankovė –  63 cm

   

  Sudėtis:

  76% poliesteris

  20% visko

  4% elastanas